صفحه اصلی » تولیدی » در مصرف برق هوای هم را داشته باشیم/ خسارت های ناشی از قطعی برق اصناف جبران پذیر است

در مصرف برق هوای هم را داشته باشیم/ خسارت های ناشی از قطعی برق اصناف جبران پذیر است

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اصفهان گفت: تمامی اصناف بیمه هستند و می توانند برای جبران خسارت های  ناشی از قطعی برق از بیمه استفاده کنند، اولین گام برای استفاده از بیمه این است که با شماره ۱۲۱ تماس بگیرند و ثبت خسارت بکنند تا مراحل اداری انجام شود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۰ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۱

علی اکبری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز  اظهار کرد: تنها روشی که از شرایط بحران برق می توان گذر کرد، این است که مدیریت مصرف داشته باشیم، زیرا توان تولید در سطح کشور عدد محدودی است و ما بایدمیزان  مصرف مان را با عدد تولید هماهنگ کنیم، به همین علت میزان مصرف در کل کشور باید کاهش یابد.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اصفهان تصریح کرد: در حوزه صنایع بزرگ و کوچک همکاری خیلی خوبی انجام شده و صنایع فولادی و سیمانی مصرف خودشان را ۹۰ درصد کاهش دادند، در مصرف خانگی هم مردم باید همکاری کنند و سعی داشته باشیم در منازل خودمان و پاساژها مدیریت مصرف کنیم، عمده مشکلات را در تابستان داریم و افزایش مصرف‌ها حاصل از افزایش مصرف کولر و وسایل  سرمایشی است.

وی ابراز داشت: اگر  بتوانیم در استفاده از کولر گازی دو درجه دما را بالاتر و در درجه ۲۶ تنظیم کنیم و در کولرهای آبی نیز از دور کند استفاده کنیم و با استفاده کمتر از روشنایی و  انرژی الکتریسیته در مصرف برق صرفه جویی می‌کنیم، همچنین با استفاده نکردن از وسایل برقی پر مصرف در ساعات پیک کمک قابل توجهی کرد.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق اصفهان عنوان کرد: شعار این است که اگر هر ایرانی بتواند دو درجه کولر خودش را کاهش دهد و دوساعت از  مصرف برقش کمتر  کند، میتوان تابستان خوبی را سپری کرد.

وی در رابطه با جبران خسارت های اصناف بیان کرد: تمامی اصناف بیمه هستند و می توانند برای جبران خسارت های  ناشی از قطعی برق از بیمه استفاده کنند، اولین گام برای استفاده از بیمه این است که با شماره ۱۲۱ تماس بگیرند و ثبت خسارت بکنند تا مراحل اداری انجام شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد