صفحه اصلی » اقتصادی » آبرسانی سیار در سطح شهر اصفهان با استفاده از 40 دستگاه تانکر

آبرسانی سیار در سطح شهر اصفهان با استفاده از 40 دستگاه تانکر

آبرسانی سیار در دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان قرار گرفت و در روزهای پنجشنبه و جمعه گذشته،  تعداد 40 دستگاه تانکر سیار با ظرفیت های 6 تا 27 هزار لیتر به مناطقی که با کاهش فشار و یا قطع آب مواجه شده بودند آبرسانی کردند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۲

به گزارش صاحب نیوز؛ در پی افزایش دمای 41 درجه سانتیگراد و در نتیجه افزایش مصرف آب، تعدادی از محله های شهر اصفهان دچار کاهش شدید فشار آب شد و شهروندان اصفهانی را به زحمت انداخت.
به همین دلیل آبرسانی سیار در دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان قرار گرفت و در روزهای پنجشنبه و جمعه گذشته،  تعداد 40 دستگاه تانکر سیار با ظرفیت های 6 تا 27 هزار لیتر به مناطقی که با کاهش فشار و یا قطع آب مواجه شده بودند آبرسانی کردند.
بر همین اساس در روزهای یاد شده در حدود 600 هزار لیتر آب در بیمارستان های امید، امین و آزمایشگاه نوبل، همچنین بین ساکنان خیابان های آتشگاه، کهندژ، دشتستان، مولوی، پروین، باهنر، قهجاورستان، ملک شهر، بلوار ارتش و محله های مختلف آن توزیع شد.
اضافه می شود در حال حاضر به دلیل گرمای هوا و افزایش مصرف آب شهروندان، شبکه آبرسانی اصفهان بزرگ شامل 57 شهر و 380 روستا با کمبود آب به میزان 3200 تا 4300 لیتر در ثانیه مواجه است که امید می رود با اتمام و تحویل سامانه دوم آبرسانی به اصفهان توسط شرکت آب منطقه ای، بخشی از این مشکل برطرف شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

12 − دوازده =