صفحه اصلی » استان اصفهان » وضعیت شهرستان کم برخوردار خوروبیابانک با هیچ شهرستانی قابل مقایسه نیست

وضعیت شهرستان کم برخوردار خوروبیابانک با هیچ شهرستانی قابل مقایسه نیست

نماینده مردم نایین و خوربیابانک گفت: نمی توانم بخاطر غرض ورزی های شخصی مدیر و مسئولی را برکنار کنم چرا که اگر مسئولی توانمند یا مورد رضایت مردم باشد، باید در نزد خدا پاسخ گو باشم.

تاریخ انتشار: ۱۲:۱۲ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ دکتر الهام اظهار کرد: کمیسیون اصل نود در بعد نظارتی اصلی ترین رکن مجلس است و در یک سال گذشته به عنوان عضویی از این کمیسیون  پرونده های زیادی در خصوص نهاده های دامی، بورسیه ها،گرانی مسکن و خودرو مورد بررسی و پرونده هایی را به قوه قضاییه ارجاع شد و طبیعتا این نظارت ها می تواند مفید باشد.

وی با اشاره به اینکه توانمندی و تخصص از معیار های انتخاب مدیران است، افزود: مطالبه گری حق همه مردم است  و پاسخ گویی وظیفه نماینده ای است که بر کار مسئولان نظارت دارد، اما نمی توانم بخاطر غرض ورزی های شخصی مدیر و مسئولی را برکنار کنم چرا که اگر مسئولی توانمند یا مورد رضایت مردم باشد، باید در نزد خدا پاسخ گو باشم ،ولی مدیری که توانمند و کارایی نداشته باشد از هیچکس ابایی ندارم و جابه جایی مدیران و مسئولین تنها به دلیل نداشتن تخصص در آن حوزه است.

نماینده نایین و خوروبیابانک گفت: با اینکه نماینده یک فرد حقوقی است هیچ گاه نمی توانم در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی نظر بدهم و اگر در کمیسیونی که در تخصص بنده نیست ورود کنم، جای یک مدیر توانمند نمی توانم در آن کمیسیون موفق عمل کرد.

عضو کمیسیون اصل نود با اشاره به اینکه شهرستان خوروبیابانک از شهرستان های کم برخوردار  است، بیان کرد: به عنوان منطقه کم برخوردار و کم توسعه کشور محسوب می شود و قابل مقایسه با هیچ شهرستانی نیست که  طبق مصوبه ای هیئت دولت  به تمام استانداران ، استاندار اصفهان به این شهرستان جهت برنامه ریزی برای طرح های توسعه سفر کرد.

دبیر مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت:  قضاوت ها نباید مغرضانه باشد و اگر با رای مردم  به عنوان نماینده مردم شهرستان های نایین و خوروبیابانک انتخاب شدم  تمام توانم را در جهت رفع دغدغه مردم به کار گرفته و دنبال منافع شخصی خود نیستم، این پست و مقام ها می گذرد هر  کاری که رضایت خدا و منفعت مردم درآن باشد از هیچ کسی ترسی ندارم  و دستور نمیگیرم، تمام تلاشم را برای رفع مشکلات مردم انجام می دهم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد