صفحه اصلی » اجتماعی » کشف ۸۸۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر در نایین

کشف ۸۸۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر در نایین

فرمانده انتظامی نایین از کشف ۸۸۶ کیلو و ۳۷۰ گرم انواع مواد مخدر در عملیات مسلحانه شب گذشته ماموران پلیس مبارزه بامواد مخدر این فرماندهی خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۱ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛  سرگرد هادی کیان مهر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان “خراسان جنوبی” با اشراف بالای اطلاعاتی از تردد سوداگران مرگ در یکی از محورهای فرعی شهرستان “نائین” مطلع و بلافاصله موضوع را به پلیس مبارزه با مواد مخدر “اصفهان” اطلاع دادند.

وی افزود: بلافاصله گروهی ازماموران مجرب پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان ونایین نیز وارد عمل شدند و یک وانت_مزدا متعلق به سوداگران مرگ را که در محور فرعی “نائین-انارک” تردد می کرد شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نایین ادامه داد: ماموران برای توقف خودرو و دستگیری قاچاقچیان وارد عمل شدند که سوداگران مرگ در تاریکی شب به سمت پلیس تیراندازی و درگیر شدند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: سرانجام پس از درگیری متقابل و تیراندازی پلیس به سوی سوداگران مرگ، قاچاقچیان که عرصه را برخود تنگ دیدند خودروی حامل مواد را رها و در تاریکی شب متواری شدند.

کیان مهر گفت: در بازرسی از وانت مزدا ۸۶۰ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک، ۱۳ کیلو و ۷۴۰ گرم مرفین و ۱۲ کیلو و ۲۳۰ گرم هروئین کشف شد.

فرمانده انتظامی با اشاره به اینکه این سوداگران مرگ شناسایی شده و بزودی دستگیر می شوند، خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی در اقصی نقاط کشور ، شبانه روز با سوداگران مرگ و قاچاقچیان افیونی مقابله می کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد