صفحه اصلی » تولیدی » تشکیل تیم‌های ویژه برای قطع روشنایی های غیر ضروری

تشکیل تیم‌های ویژه برای قطع روشنایی های غیر ضروری

رئیس اداره اطلاع رسانی شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: اصنافی که ویترین دارند و از روشنی های زیادی استفاده می کنند اکیپ های مقابله و تذکر و برخورد را داریم که به مراکز تجاری مراجعه می‌کنند اول تذکر  و بعد اخطار می دهند که اگر رعایت نکنند برق آنها قطع می شود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۱ - شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
محمد علی اکبری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: شرکت توزیع برق اصفهان در حوزه مشترکین پرمصرف تجاری و اداری اکیپ هایی  برای مکان هایی که بیشتر از الگوی مصرفی برق مصرف می‌کنند، تشکیل داده است؛ از جمله میوه فروشی ها و لوستر فروشی ها و برای چنین اصنافی کهاصطلاح ویترینی به کار می‌رود.
رئیس اداره اطلاع رسانی شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان تصریح کرد: اصنافی که ویترین دارند و از روشنی های زیادی استفاده می کنند اکیپ های مقابله و تذکر و برخورد را داریم که به مراکز تجاری مراجعه می‌کنند اول تذکر  و بعد اخطار می دهند که اگر رعایت نکنند برق آنها قطع می شود.

ویافزود: البته با مجوز دادستانی و قوه قضاییه اصفهان که در دست داریم، برای کلیه مشترکین پر مصرف امکان برخورد و قطع انشعاب برق شان وجود دارد اما اکنون بیشتر در حوزه مشترکین تجاری و اداری وارد شده ایم و در بخش مشترکین خانگی ورود نکردیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد