صفحه اصلی » اجتماعی » خاموشی پارک‌ها و بوستان‌های حاشیه زاینده‌رود تصمیم ستاد کرونا

خاموشی پارک‌ها و بوستان‌های حاشیه زاینده‌رود تصمیم ستاد کرونا

مدیر روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان، خبر داد: خاموشی پارک های حاشیه زاینده رود تصمیم شهرداری به تنهایی نبوده و ستاد کرونا باید با توجه به این شرایط تصمیم درستی بگیرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۳ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۷

به گزارش صاحب نیوز؛ با توجه به جاری شدن آب زاینده رود به مدت ۱۰ روز و تجمعات مردم در تفرجگاه های حاشیه زاینده رود در شب ها، در این ایام محدودیت هایی اعمل شده است که تمامی پارک ها و بوستان ها اصفهان از جمله حاشیه زاینده رود با خاموشی برق مواجه هستند و شهروندان نسبت به این موضوع اعتراض داشتند که ممکن است این موضوع در شب، خطر آفرین شود .

بصیر طاهرزاده در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با اشاره به خاموشی پارک های حاشیه زاینده رود اظهار کرد: شهرداری اصفهان پیرو تصمیمات ستاد کرونای استانی عمل‌می‌کند و اقدام به خاموشی پارک ها و بوستان‌ها می کند و با توجه به محدودیت‌های ستاد کرونا، ۷۰ درصد خاموشی اعمال شده است و فقط ۳۰ درصد روشنایی موجود است.

مدیر روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان افزود : هرگونه تصمیمی که ستاد کرونا گیرد، شهرداری موظف است انجام دهد و خاموشی پارک های حاشیه زاینده رود تصمیم شهرداری به تنهایی نبوده و ستاد کرونا باید با توجه به این شرایط تصمیم درستی بگیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد