صفحه اصلی » سیاسی » کوشکی: ماجرای مذکرات تمام شده است/ آمریکایی‌ها به صراحت گفته‌اند هیچ امتیازی نخواهند داد

کوشکی: ماجرای مذکرات تمام شده است/ آمریکایی‌ها به صراحت گفته‌اند هیچ امتیازی نخواهند داد

محمدصادق کوشکی با بیان اینکه ماجرای مذکرات تمام شده است، گفت: مذاکره هیچ فایده‌‌ای تا به حال نداشته است و آمریکایی‌ها نیز به صراحت گفته‌اند که هیچ امتیازی هم نخواهند داد.

❖ نویسنده: محمدهادی نصیری | تاریخ انتشار: ۱۳:۳۴ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۹

محمدصادق کوشکی در گفت و گو با صاحب نیوز گفت: ماجرای مذکرات تمام شده است، دو ماه پیش شایعاتی را برخی مقامات دولتی به راه انداختند تا بتوانند مذاکرات را ادامه بدهند و این شایعات اساسی نیز نداشت و همان دو ماه پیش آمریکایی‌ها گفته بودند که به هیچ طرفی قولی نخواهند داد و تکرار یک حماقتی بود که انجام شد، در حال حاضر نیز مذاکرات تعطیل شده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و کارشناس مسائل سیاسی در ادامه تاکید کرد: مذاکره هیچ فایده‌‌ای تا به حال نداشته است و آمریکایی‌ها نیز به صراحت گفته‌اند که هیچ امتیازی هم نخواهند داد و اگر در دولت آقای رئیسی مذاکره‌ای صورت بپذیرد در این صورت این دولت تفاوتی با دولت آقای روحانی نخواهد داشت.

کوشکی پیرامون گزینه های مطرح برای تصدی وزارت خارجه دولت سیزدهم اظهار کرد: شخصی که قرار است در دولت آقای رئیسی به عنوان وزیر امور خارجه معرفی شود می‌بایستی شخصی انقلابی باشد و این بستگی به نظر رئیس جمهور منتخب نیز دارد ولی اگر انقلابی نباشد وعده‌هایی که آقای رئیسی داده بودند عمل نشده باقی می‌ماند، نباید اسمی آورده شود و رئیس جمهور باید آزادی عمل داشته باشد که چهره‌ای کاردان و انقلابی را انتخاب بکند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

17 − یک =