صفحه اصلی » تولیدی » حضور 12 شرکت کننده خارجی در مسابقات بین المللی تنیس جوانان در اصفهان

رئیس هیات تنیس استان اصفهان خبرداد؛

حضور 12 شرکت کننده خارجی در مسابقات بین المللی تنیس جوانان در اصفهان

رئیس هیات تنیس استان اصفهان گفت: ۶۰ نفر بازیکن خارجی در ثبت نام اولیه این مسابقات شرکت داشته که با توجه به شرایط کرونایی برخی انصارف دادند و در نهایت ۱۲ ورزشکار خارجی در این دوره شرکت خواهند کرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۶ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ فرهاد رحیمی پیش از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه که به مناسبت برگزاری مسابقات بین المللی Itf juniors2021 برگزار شد، اظهار کرد: امیدوارم با تدابیر اتخاذ شده این مسابقات را خوب و بدون حاشیه برگزار کنیم.

رئیس هیات تنیس استان اصفهان با اشاره به اینکه مشکل فنی در برگزاری این مسابقات در اصفهان نداریم، تصریح کرد: با توجه به بیماری کرونا با بررسی و حساسیت تصمیم گیری و برنامه ریزی برای این مسابقات انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه تنیس جزء ورزش های گروه یک بوده و می تواند در شرایط کرونایی برگزار شود و یکی از ایمن ترین ورزش ها در شرایط کرونایی است، افزود:  اولویت همه ما سلامت ورزشکاران و مردم است.

رحیمی ادامه داد: ۶۰ نفر بازیکن خارجی در ثبت نام اولیه این مسابقات شرکت داشته که با توجه به شرایط کرونایی برخی انصراف دادند و در نهایت ۱۲ ورزشکار خارجی در این دوره شرکت خواهند کرد.

فرهاد رحیمی با اشاره به اینکه در ثبت نام اولیه ورزشکارانی از کشورهای مختلف شرکت کرده بودند، گفت: در حال حاضر ورزشکاران خارجی از کشورهای ترکیه، روسیه و مصر در این مسابقات حاضر هستند.

رئیس هیات تنیس اصفهان با اشاره به اهمیت برگزاری رویدادها اذعان کرد: در فلسفه ورزش علاوه بر ورزش قهرمانی  سلامت، اوقات فراغت و حرکات موزون نیز وجود دارد.

رحیمی با اشاره به نقش برجسته ورزش در سلامت جامعه و تفریحات سالم، گفت: این مسابقات بدون تماشاگر برگزار می شود.

در ادامه نشست سوسن جاموسی نائب رئیس هیات تنیس اصفهان با اشاره به نقش خبرنگاران در عرصه های مختلف و سختی و مشکلات کار آن ها اظهار کرد: امیدوارم مسابقات خوبی را با کمک یکدیگر برگزار کنیم

*برگزاری رویداد منجر به انگیزه در ورزشکاران می شود

نرگس قدوسی در ادامه این نشست اظهار کرد: یکی از ویژگی های رویدادها در جامعه اشاعه فرهنگ و شناساندن فرهنگ آن منطقه به مناطق دیگر است

معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد: امیدواریم با برگزاری مسابقات بتوانیم اشاعه فرهنگ غنی اصفهان را به کشورها و  استان های دیگر داشته باشیم.

وی افزود: این رویداد در شرایط کرونایی برگزار می شود و همان طور که می دانیم نزدیک به دو سال است این بیماری مشکلاتی را بوجود آورده است و بسیاری از مسابقات و فعالیت های ورزشی به این خاطر تعطیل شد و این شرایط به نوعی باعث یک بی انگیزگی در ورزشکاران است.

قدوسی در ادامه بیان کرد: امروز اتفاقی خوبی که در حال رخ دادن است یک نقطه مثبتی در جهت ایجاد انگیزه و شور و نشاط اجتماعی است.

نرگس قدوسی حضور ورزشکاران بانوی در این مسابقات را یک اتفاق خوب دانست و گفت: این حضور می تواند ایجاد انگیزه برای ورزشکاران بانوان ما داشته باشد.

معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: اولین رویدادی که به صورت بین المللی در اصفهان میزبان آن هستیم و حساسیت زیادی روی آن وجود دارد و امیدوارم بتوانیم با کمک یکدیگر رویداد خوبی را برگزار و میزبان خوبی برای مهمانان این رویداد باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد