صفحه اصلی » ورزشی » جزئیات برگزاری مسابقات تنیس بین المللی جوانان

جزئیات برگزاری مسابقات تنیس بین المللی جوانان

مدیر مسابقات بین المللی تنیس جوانان اصفهان در مورد جزئیات برگزاری مسابقات بین المللی تنیس جوانان در اصفهان توضیحاتی داد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۷ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۹

به گزارش صاحب نیوز؛ فرشید زیدی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در تشریح مسابقات بین المللی تنیس در اصفهان اظهار کرد: این مسابقات در رده سنی ۱۳ تا ۱۸ سال برگزار می شود و هر ساله در بیشتر کشورهای  دنیا برگزار که سهم ایران پنج مسابقه است که اصفهان نیز یکی از میزبان های این مسابقات است؛ کیش، شیراز و ارومیه میزبانان قبلی این مسابقات بودند.

مدیر مسابقات بین المللی تنیس جوانان اصفهان با بیان اینکه این مسابقات برای بازیکنان زیر ۱۸ سال است که بتوانند رنکینگ جهانی کسب کنند، گفت: مسابقات از یک مرداد ماه آغاز می‌شود، سپس مسابقات در ۲ جدول مقدماتی و اصلی در مجموعه ۲۲ بهمن ادامه پیدا خواهد کرد و روز ۹ مرداد ماه فینال مسابقات برگزار خواهد شد و نفرات برتر مشخص می‌شوند.

دبیر هیات تنیس استان اصفهان ادامه داد: علی یزدانی بهترین بازیکن پسر در این مسابقات است که دارای رنکینگ 419 از اصفهان و در بخش بانوان بهترین بازیکن پرنیا رکن آبادی با رنکینگ 935 حضور دارد.

وی افزود:  جدول مقدماتی ۳۲ نفره و جدول اصلی نیز ۳۲ نفره است و تا کنون ۶۰ نفر پسر و ۴۰ نفر هم بانو در این مسابقات ثبت نام کردند و در قسمت پسران پنجاه نفر در لیست انتطار هستند.

زیدی در ادامه گفت: این مسابقات ده داور دارد که پنج اقا و پنج خانم قضاوت بازی ها را بر عهده خواهند داشت و حسن لاچیانی سر داور این مسابقات است؛ مسابقات در دو بخش انفرادی و دوبل برگزار خواهد شد.

فرشید زیدی بیان کرد: بین  ۱۲ بازیکن خارجی شش نفر اقا و شش نفر خانم که خانم ها همگی ترکیه هستند؛ مسابقات کاپ و مدال دارد و تلاش بازیکنان برای گرفتن پوینت و ارتقا رنکینگ است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد