صفحه اصلی » اجتماعی » تلفات جدیدی در ماهیان سد کوچری مشاهده نشده است/ نمونه ماهی های تلف شده برای انجام تحقیقات بیشتر به تهران ارسال شد

رئیس اداره محیط زیست گلپایگان:

تلفات جدیدی در ماهیان سد کوچری مشاهده نشده است/ نمونه ماهی های تلف شده برای انجام تحقیقات بیشتر به تهران ارسال شد

رئیس اداره محیط زیست گلپایگان با اشاره به اینکه خوشبختانه در دو روز اخیر دیگر تلفاتی مشاهده نشد و اوضاع به روال عادی برگشت، گفت: فقط تعدادی از ماهیان که بین شاخ و برگ درختان مانده بودند یا در فضا بودند در دو روز اخیر در حال جمع آوری بود و تلفات دیگری اتفاق نیفتاد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۱۷ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۲۹

شهاب برهانی در گفت‌وگو با صاحب نیوز  اظهار کرد: اقداماتی که در خصوص تلف شدن ماهیان انجام گرفت شامل گشت زنی در محیط و برداشتن ماهی های تلف شده بود.

رئیس اداره محیط زیست گلپایگان عنوان کرد: با کمک دامپزشکی از ماهیان تلف شده و زنده نمونه برداری کرده و برای انجام تحقیقات به اداره کل دامپزشکی استان فرستادیم.

برهانی بیان کرد: اداره کل دامپزشکی استان اصفهان نمونه ها را برای انجام تحقیقات بیشتر به تهران ارسال کرد که هنوز جواب آن از طرف تهران ارسال نشده است.

وی افزود: با مدیریت سطح کوچری و دامپزشکی هماهنگی صورت گرفت، گشت از سطح آب انجام شد، ماهیان تلف شده جمع آوری و امحا شدند تا از سرایت به دیگر ماهیان جلوگیری بعمل آید.

شهاب برهانی با اشاره به اینکه خوشبختانه در دو روز اخیر دیگر تلفاتی مشاهده نشد و اوضاع به روال عادی برگشت، اذعان کرد: فقط تعدادی از ماهیان که بین شاخ و برگ درختان مانده بودند یا در فضا بودند در دو روز اخیر در حال جمع آوری بود و تلفات دیگری اتفاق نیفتاد.

به گزارش صاحب نیوز؛ چند روز قبل تعدادی از ماهی ها در سد کوچری تلف شده بودند که باعث نگرانی ها در این باره شده بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد