صفحه اصلی » اجتماعی » اعزام تیم 40 نفره داوطلبان متخصص به سیستان و بلوچستان/ از اقدامات پزشکی تا کمک به تامین زیرساخت های آبرسانی با همت این تیم

اعزام تیم 40 نفره داوطلبان متخصص به سیستان و بلوچستان/ از اقدامات پزشکی تا کمک به تامین زیرساخت های آبرسانی با همت این تیم

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از اعزام تیم 40 نفره شامل کادر عملیاتی، اجرایی برای امداد رسانی به مردم سیستان و بلوچستان خبرداد.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۳۰

محمد نوید متقی در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: تیمی متشکل از بیش از ۴٠ نفر شامل کادر عملیاتی، اجرایی برای امداد رسانی به مردم سیستان و بلوچستان داوطلب شده اند.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان عنوان کرد: تقریبا نیمی از این تیم نیروهای کادر درمان اعم از پزشک های متخصص، عمومی، توانبخشی، دندانپزشک، روانپزشک، روان شناس، جراح سرپایی، پرستار و تکنسین دارویی هستند.

متقی بیان کرد: کادر درمان همچنین ارائه آموزش های کمک های اولیه به مردم سیستان و بلوچستان را دربرنامه خود دارند و مردم این منطقه را آموزش خواهند داد.

وی افزود: تعدادی مهندس تأسیسات برای کمک به رفع مشکل آب و آبرسانی به مردم سیستان و بلوچستان در این تیم داوطلب شده اند همچنین خدمات آموزش فرهنگی، اجتماعی، خانواده و مشاوره را در برنامه داریم.

محمد نوید متقی خاطرنشان کرد: خدماتی که در استان سیستان و بلوچستان انجام می دهیم شامل خدمات پزشکی، ویزیت رایگان، داروی رایگان، بسته های غذایی معیشتی و خدماتی دیگر در راستای رفع مشکلات آب، آب معدنی، تانک آب، لوله و اتصالات و هزینه های آبرسانی است.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان ادامه داد: همچنین سرکشی از خانواده شهدا، بی بضاعت ها، سالمندان و قهرمان منطقه را انجام خواهیم داد کلیه خدمات به منظور کمک رسانی به مردم این منطقه انجام خواهد شد.

وی افزود: از شهروندان خواهش می کنیم برای کمک رسانی به مردم این منطقه از اهدای آب معدنی خودداری کنند چرا که هدف ما رفع مشکل زیرساختی آبرسانی در این منطقه است و آب معدنی تنها برای چند روز جوابگو خواهد بود.

محمد نوید متقی متذکر شد: کمک های نقدی صرف هزینه لوله و اتصالات آبرسانی خواهد شد و رفع مشکل زیرساختی آب بهتر از آبرسانی مقطعی خواهد بود.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان اصفهان : خیران همچنین می توانند داروهای نو و قابل استفاده، موادغذایی خشک شامل حبوبات، برنج، شکر و غیره را برای کمک به مردم این منطقه در اختیارمان قرار دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد