صفحه اصلی » ورزشی » سه اتفاق خوبی که برای فوتبال اصفهان در سه هفته پایانی لیگ می تواند رخ دهد

سه اتفاق خوبی که برای فوتبال اصفهان در سه هفته پایانی لیگ می تواند رخ دهد

در حال حاضر شاید اتفاق خوبی که برای فوتبال اصفهان می تواند بیافتد قهرمانی سپاهان و ماندن ذوب آهن و آقای گلی سجاد شهبازاده است تا لیگ بیستم نیز پایان یابد و فصل آینده اصفهان دو تیم بالانشین جدول داشته باشد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۶ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ پرونده لیگ بیستم فوتبال تنها دو هفته دیگر بسته خواهد شد تا یک لیگ پر حاشیه و با اعتراضات مختلف و همچنین در سایه کرونا به پایان پذیرد؛ لیگی که باید قبول کرد که اعتراضات به داوری نیز در آن کم نبوده و البته اشتباهات داوری نیز همچنین.

در لیگ دو نمایده اصفهان عملکرد متفاوتی داشتند و در حالی که سپاهان در کورس قهرمانی است ذوب آهن برای ماندن در لیگ تلاش می کند؛ سبزپوشان در حال حاضر 26 امتیازی هستند و در رده چهاردم قرار دارند، بعد از ماشین سازی که سقوط آن قطعی شده است ذوب آهن نیز یکی از کاندیدهای سقوط در لیگ بیستم است.

البته نفت مسجد سلیمان نیز روی کاغذ همچنان ممکن است سقوط کند اما سایپا و ذوب آهن تیم های محتمل تر است که در این میان سایپا گزینه اول برای سقوط است؛ دو بازی از لیگ باقی مانده است و هر تیم حداکثر شش امتیاز می تواند کسب کند در این میان اگر ذوب آهن یکی از بازی های خود را نیز با پیروزی پشت سرگذارد شانس بالایی برای ماندن دارد.

در حال حاضر ذوب آهن سه امتیاز بیتر از سایپا اندوخته و تفاضل گل بهتری نیز دارد که امیداوری زیادی را برای این تیم ایجاد کرده است اما در فوتبال می تواند اتفاقات از قبل پیش بینی شده به راحتی تغییر کند از این رو باید تیم ذوب آهن تلاش زیادی را انجام دهد.

در این میان دربی اصفهان نیز یکی از بدشانسی های دو تیم اصفهانی است که بدترین هفته ها انجام می شود؛ چرا که اگر سپاهان در آن برنده شود ذوب آهن به سقوط نزدیک تر می شود و اگر ذوب آهن برنده این دیدار باشد سپاهان از قهرمانی و کورس جا خواد ماند؛ البته این اتفاق بدون در نظر گرفتن نتیجه بازی های همزمان خواهد بود.

در حال حاضر شاید اتفاق خوبی که برای فوتبال اصفهان می تواند بیافتد قهرمانی سپاهان و ماندن ذوب آهن و آقای گلی سجاد شهبازاده است تا لیگ بیستم نیز پایان یابد و فصل آینده اصفهان دو تیم بالانشین جدول داشته باشد.

در حال حاضر سپاهان نیز 59 امتیازی است و در رده دوم قرار دارد و دو امتیاز با صدر جدول فاصله دارد که در صورت لغزش پرسپولیس و کسب حداکثر نتیجه می تواند قهرمان شود

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد