صفحه اصلی » اجتماعی » کاربران شبکه های اجتماعی اصفهان پای کار مردم خونگرم خوزستان/ #خبر_خوب_خوزستان با 100 هزار توئیت ظرف 24 ساعت ترند شد

ترند شدن خدمت؛

کاربران شبکه های اجتماعی اصفهان پای کار مردم خونگرم خوزستان/ #خبر_خوب_خوزستان با 100 هزار توئیت ظرف 24 ساعت ترند شد

کاربران فضای مجازی در اصفهان که طی یک هفته اخیر خواستار رسیدگی به مشکلات مردم خوزستان بودند از ظهر دیروز و پس از ارائه خدمات به خوزستان، با انتشار تصاویر خوشحالی مردم خوزستان در کنار سایر هم وطنان هشتک #خبر_خوب_خوزستان را ترند کردند.

تاریخ انتشار: ۲۰:۱۰ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۴/۳۱

به گزارش صاحب نیوز؛ روزهای اخیر یک هفته سخت بر ایران گذشت چرا که بخشی از جان ایران یعنی #خوزستان گرفتار بی آبی شده بود. انتشار تصاویر دردناک مشکلات مردم خوزستان از اعراب گرفته تا فارس‌ها و بختیاری‌ها دل همه ملت را به رنج آورد.

اما اوضاع به این صورت باقی نماند و ارگان‌های مختلفی وارد عمل شدند تا این مشکل را رفع کنند. از بنیاد برکت گرفته تا مجلس و سپاه و تا سایر ارگان‌ها و نهادها؛ خروجی سد کرخه را افزایش یافت، بنیاد برکت تفاهمنامه آبرسانی به ۴۷۱ روستای خوزستان را امضا کرد، سپاه لشکری از تانکرهای حمل آب شرب خود را راهی شهرها و روستاهای سرزمین پهناور خوزستان کرد و خبرهای خوش این چنینی که نشان می‌داد همان گونه که مردم ایران در هشت سال دفاع مقدس از خاک خوزستان با خون خود دفاع کردند در سختی‌های دیگر نیز پای کار خوزستان خواهند ایستاد.

همه این خبرهای خوش، مطالباتی بود که همه مردم ایران آن را خواسته بودند و با ترند کردن هشتک #خوزستان آن را مطالبه کرده بودند و با این اقدامات مثبت نهادهای حکومتی کشور، این هشتک #خبر_خوب_خوزستان بود که ترند شد.

اینستاگرام

خوشحالی مردم ایران از خبر خوب خوزستان در وبسایت‌ها و همچنین در شبکه اجتماعی اینستاگرام پست‌های زیادی را به خود اختصاص داد، در کانال‌های مختلف تلگرامی و سایر پیام رسان‌ها پیچید و البته در توئیتر ترند اول شد.

این هشتک از دیروز در فضای نخبگانی توئیتر پیچید و دیشب به ترند اول توئیتر فارسی بدل شد. کاربران اصفهانی فضای مجازی نیز مانند سایر مردم کشور که ظرف یک هفته خواستار رسیدگی فوری به اوضاع خوزستان بودند از دیروز مطالبی با این هشتک در فضای مجازی منتشر کردند.

مطابق گزارش مرکز پایش وآنالیز شبکه‌های اجتماعی صبا رسانه تاکنون حدود 100 هزار توئیت و ریتوئیت با هشتک #خبر_خوب_خوزستان در توئیتر منتشر شده است که عدد قابل توجهی است. نکته قابل توجه این جاست که همه این توئیت‌ها تنها در 24 ساعت منتشر شده‌اند.

محتوای این هشتک‌ها شامل انعکاس خدمات ارائه شده در خوزستان طی چند روز گذشته و یا انتشار تصاویر خوشحالی مردم خوزستان بعد از افزایش خروجی سد کرخه بودند.

درمیان توئیت‌های منتشر شده تصویر لبخند کودکان خوزستانی در حال بازی در رودهای به جریان افتاده استان تاریخی، خاطره انگیز، زرخیز، بخشنده و قهرمان خوزستان بیش از تصاویر دیگر مورد توجه قرار گرفت و امروز کمتر صفحه‌ای در فضای مجازی بود که این تصاویر زیبا را منتشر نکرده باشد.

بماند که طبیعتاً این خبر خوب خیلی خوشایند ضدانقلاب نخواهد بود چرا که همواره در صدد بوده است از هر فرصتی برای ضربه زدن به کشور استفاده کند و حتی ناجوانمردانه مطالبات به حق مردم را با به خشونت کشیدن اعتراضات قربانی می‌کند و اجازه نمی‌دهد مطالبات مردمی به گوش مسئولان و دیگر مردم برسد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد