صفحه اصلی » اقتصادی » ۱۰۱ هزار تن کالای اساسی و نهاده دامی به استان اصفهان حمل شد

۱۰۱ هزار تن کالای اساسی و نهاده دامی به استان اصفهان حمل شد

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اصفهان گفت: ۱۰۱ هزار تن کالای اساسی ‌و نهاده‌های دامی در ۲۹ روز اول تیر جاری به استان حمل شده است.

تاریخ انتشار: ۰۲:۲۳ - جمعه ۱۴۰۰/۰۵/۱

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدعلی صلواتی اظهار کرد: کالاهای اساسی بصورت برنامه‌ ریزی شده و به همت رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل کالای  اصفهان از بندر امام به این استان حمل شده‌ است.

وی ادامه داد: در مدت مزبور ۴۳ هزار و ۴۴۵  بارنامه از مبدا این بندر در کشور صادر شده که چهار هزار و ۵۶۹ فقره آن به مقصد اصفهان بوده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اصفهان یادآور شد: ۱۱ درصد از مجموع بارنامه‌های که در این مدت در کل کشور از مبدا بندر امام صادر شده، متعلق به اصفهان بوده و این استان رتبه نخست صدور بارنامه و حمل بار در کشور را به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه ۱۰ درصد از کالاهای اساسی به مقصد اصفهان حمل شده است، خاطرنشان کرد: اصفهان از نظر کالاهای حمل شده به استان های مقصد، در ۱۰ روز اخیر بر اساس تناژ حمل شده در جایگاه اول است و پس از آن استان های تهران، خوزستان، آذربایجان شرقی و فارس به ترتیب در جایگاه دوم تا پنجم قرار دارند.

صلواتی ادامه داد: با آغاز طرح مشارکت ناوگان حمل و نقل کالای استان‌ها در جابه جایی کالاهای اساسی، روزانه بطور میانگین حدود سه هزار و ۷۴۱ تن کالای اساسی و نهاده دامی از  بندر امام به استان اصفهان منتقل شده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اصفهان گفت: با همت رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل استان، حمل کالاهای اساسی بر اساس برنامه‌ای مدون در حال انجام است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

16 − ده =