صفحه اصلی » استان اصفهان » رمز موفقیت انقلاب اسلامی وحدت است

رمز موفقیت انقلاب اسلامی وحدت است

نماینده سابق مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ما با رهبری امام خمینی و با پشتیبانی ملت ایران شکل گرفت و بحث شهرهای مختلف نیست و امت واحده پشتیبان ولایت بوده‌اند و تا این لحظه این حرکت بزرگ ادامه دارد و این  وحدت امت به فرموده امام خمینی باید تا ظهور حضرت حجت حفظ بشود و این رمز موفقیت انقلاب اسلامی است.
نماینده سابق مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این رمز را دشمنان اسلام در تلاش هستند که

تاریخ انتشار: ۱۹:۱۸ - جمعه ۱۴۰۰/۰۵/۱

حجت الاسلام احمد سالک در گفت و گو با صاحب نیوز اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما با رهبری امام خمینی و با پشتیبانی ملت ایران شکل گرفت و بحث شهرهای مختلف نیست و امت واحده پشتیبان ولایت بوده‌اند و تا این لحظه این حرکت بزرگ ادامه دارد و این  وحدت امت به فرموده امام خمینی باید تا ظهور حضرت حجت حفظ بشود و این رمز موفقیت انقلاب اسلامی است.
نماینده سابق مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این رمز را دشمنان اسلام در تلاش هستند که بشکنند و حوادثی بر اساس بهانه های مختلف پیش می‌آید و دشمنان موج‌سواری می‌کنند؛ اگر ملت ما بی بصیرت باشد که این چنین نبوده و ملت ما همیشه بصیرت خود را به نمایش گذاشته است و با شکست این موج سواری‌ها باعث وحدت بیشتر شده است.

وی افزود: مردم خوزستان و مردم اصفهان در طول این ۴۲ سال در کنار هم در مقابل استکبار جهانی ایستاده‌اند، در آن هنگام که اهواز و آبادان نیازمند به حضور نیروهای رزمنده بود، مردم اصفهان و جوانان اصفهانی در این خطه‌ جنگ زده وارد شده و پیروزی‌های بزرگی را در کنار مردم آبادان و اهواز بدست آوردند که از جمله بحث خرمشهر است.
سالک ادامه داد: امام فرمودند که حصر آبادان را بشکنید و همه نیروها با وحدت کامل حرکت کرده و آبادان را از دست دژخیمان بعثی نجات دادند؛

احمد سالک عنوان کرد: در هنگام حوادث غیرمترقبه مانند سیل و زلزله مردم ما در کنار مردم خوزستان حضور پیدا کرده و خدمات سرشاری را ارائه دادند؛ آنچه که امروز ما شاهد آن هستیم این است که بهانه خشکسالی و کمبود آب و نرسیدن به وضع محرومیت در این استان و سایر استان‌ها توسط دولت‌های گذشته بستری را برای حضور بیگانگان فراهم می‌کنند.

وی افزود: ما شاهد صحنه‌های مختلفی از منافقین و داعشی‌ها و دشمنان داخلی و خارجی هستیم که از طریق این مسائل قصد برهم زدن جامعه را دارند؛ اصفهانی‌ها همیشه پیشکسوت مبارزه در دفاع از آرمان‌های حضرت امام و ملت ایران بوده‌اند و هر کجای کشور که نیاز به نیروها بود حضور پیدا می‌کردند.
وی اظهار داشت:در گنبد و کردستان و جنگ تحمیلی اصفهانی وارد شدند و همواره حضور موثری را ایفا کردند و در جنگ تحمیلی با لشکرهای امام حسین و ۸ نجف و قمر بنی هاشم به فرماندهی شهیدان خرازی و کاظمی و همه نیروها برای آزادگی خوزستان و منطقه جنوب جنگیدند.
سالک در پایان تاکید کرد: ملت ایران ملت واحدی هستند و نباید اجازه بدهیم دشمنان این رمز وحدت را بشکنند و البته دشمنان برای دولت سیزدهم طراحی‌هایی را در حال انجام هستند که در بخش اقتصادی و جنگ نرم و فرهنگی در حال کار هستند و امروز یک کمبود آب در فضای مجازی چنان جولان می‌دهد که کم کاری دولت‌های اروپایی در بحث سیل این‌گونه نیست و تشنج اجتماعی ایجاد می‌کنند و تلاش استکبار بر این است که دولت رئیسی را با چالش‌های اجتماعی و معیشت روبرو کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هجده − شش =