صفحه اصلی » اجتماعی » چگونگی ثبت نام دانش آموزان در مدارس اصفهان/ والدین ثبت نام ها را به روز های آخر موکول نکنند

چگونگی ثبت نام دانش آموزان در مدارس اصفهان/ والدین ثبت نام ها را به روز های آخر موکول نکنند

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در مورد نحوه ثبت نام دانش آموزان و چگونگی بیان گزارش تخلفات احتمالی توضیحاتی داد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۸ - شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۲

به گزارش صاحب نیوز علیرضا محمودی  اظهار کرد: دانش آموزان برای ثبت نام باید به سایت pada.medu.ir مراجعه کرده و یک پیش ثبت نام انجام دهند.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان عنوان کرد: میان پایه ها نیز به صورت اتوماتیک ثبت نام می شوند و نیازی برای مراجعه به مدارس نیست.

محمودی بیان کرد: کلاس های اول، هفتم و دهم پس از اینکه پیش ثبت‌نام را در سامانه ذکر شده انجام دادند برای تکمیل مراحل ثبت‌نام باید به مدرسه مراجعه کرده و ثبت‌نام را کامل کنند.

وی با اشاره به اینکه اصولا اوج ثبت‌نام ها در مرداد ماه است و تا آخر مرداد ماه نیز ثبت نام ها به پایان می رسد، افزود: تا زمانیکه حتی یک دانش آموز مانده و ثبت‌نام نشده باشد ثبت نام را ادامه خواهیم داد.

علیرضا محمودی ادامه داد: توصیه ما به خانواده ها این است که ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند و از همین زمان  تکلیف ثبت نام ها را مشخص کنند.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در مورد نحوه بیان شکایات احتمالی از مدارس گفت: ما در هر مدرسه ای شماره تماس ستاد ثبت‌نام منطقه را به منظور رسیدگی به تخلفات نصب کردیم.

محمودی توضیح داد: خانواده ها از طریق شماره ستاد می توانند با ما تماس بگیرند همچنین می توانند به سایت shekayat.medu.ir مراجعه کرده و شکایتشان را ثبت کنند ما در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود.

وی افزود: اگر گزارشی به صورت مکتوب در سامانه، حضوری یا تلفنی به ما اعلام شود به صورت موردی بررسی خواهیم کرد.

علیرضا محمودی خاطرنشان کرد: همچنین در هر منطقه ای تیم های نظارتی تشکیل دادیم که به مدارس مختلف می روند و از روند ثبت نام ها بازدید می کنند.

وی متذکر شد: ۴١ منطقه آموزش و پرورش وجود دارد، هر منطقه و ناحیه ای چند تیم نظارتی دارد که به مدارس می روند و روند ثبت‌نام مدرسه، میزان دریافتی مدارس، چگونگی ثبت‌نام، تعداد ثبت‌نام ها و تعداد افراد در صف را بررسی می کنند.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: گزارش تیم های نظارتی به دست ما رسیده و اگر تخلفی صورت گرفته باشد برخورد می کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

17 − 5 =