صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » دفتر طنز حوزه هنری اصفهان اولین شب طنز حضوری را برگزار می کند

دفتر طنز حوزه هنری اصفهان اولین شب طنز حضوری را برگزار می کند

مدیر دفتر طنز حوزه هنری استان اصفهان گفت: اولین شب طنز «خوش ِمزه» با تکیه بر لهجه‌های اصفهانی، شهرضایی، زرین شهری و دیگر شهرهای اطراف اصفهان با موضوع ازدواج و مسائل اصفهان از جمله زاینده رود برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۶ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ رسول شاکرین با اشاره به  رویکرد جدید در برگزاری برنامه های شب طنز حوزه هنری خبر داد و گفت: در این برنامه که اولین شب طنز حضوری در سال جدید است ما با دیدگاهی جدید به اجرای شب طنز خواهیم پرداخت.

طنزپرداز اصفهانی و مدیر دفتر طنز حوزه هنری استان اصفهان، افزود: این برنامه به مناسبت عید غدیر خم در بعدازظهر روز سه شنبه پنج مردادماه ساعت 18 الی 20، در فضای باز عمارت سعدی واقع در خیابان استانداری، گذر سعدی، عمارت تاریخی سعدی برگزار می شود.

وی با اشاره به نگاه متحولانه‌ای که در شب‌های طنز حوزه هنری دنبال خواهد شد مطرح کرد: در این برنامه آیتم‌های متنوع و متفاوتی داریم از جمله اجرای برنامه روحوضی، استندآپ کمدی، اجرای موسیقی طنز، خاطره‌گویی طنز دفاع مقدس، شعرخوانی و خوانش نثر طنز و… که امیدواریم مورد توجه علاقه مندان قرار گیرد.

شاکرین خاطر نشان کرد: اولین شب طنز «خوش ِمزه» با تکیه بر لهجه‌های اصفهانی، شهرضایی، زرین شهری و دیگر شهرهای اطراف اصفهان با موضوع ازدواج و مسائل اصفهان از جمله زاینده رود برگزار می‌شود.

وی مطرح کرد: محمد حسن دست پاک، مجری این برنامه خواهد بود که با اجرای استندآپ های کوچک در طول اجرا برنامه‌ای متفاوت را ارائه خواهد داد و  یکی از آیتم‌های متفاوت این برنامه را نسبت به دیگر شب‌های طنز بیان خاطره طنز دفاع مقدس از سیدعلی موسوی یکی از رزمندگان جنگ تحمیلی از شهر درچه است.

طنزپرداز اصفهانی و مدیر دفتر طنز حوزه هنری استان اصفهان، تصریح کرد: در این برنامه سعید آزاد یکی از پیشکسوتان طنز اصفهان به شعر خوانی خواهد پرداخت، علی سلیمیان از زرین شهر، شعری با لهجه زرین شهری می خواند، مرضیه کریمی نیز به لهجه اصفهانی شعر خود را خواهد خواند، رسول شاکرین نیز نثر طنز می‌خواند، احمدرضا خاکسار از شهرضا نیز با لهجه شهرضایی به اجرای نمایش طنز و موسیقی طنز می پردازند، و علاوه بر اجرای موسیقی در اولین شب طنز حضوری در سال جدید ، گروه «چمچمالان» به اجرای روحوضی طنز خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

15 − 8 =