صفحه اصلی » اجتماعی » توضیحات معاون حقوقی اوقاف در خصوص چرایی پلمب اداره ورزش و جوانان کاشان

توضیحات معاون حقوقی اوقاف در خصوص چرایی پلمب اداره ورزش و جوانان کاشان

معاون امور حقوقی و ثبتی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در خصوص چرایی پلمب اداره ورزش و جوانان کاشان توضیحاتی را ارائه داد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۸ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام اصغر توسلی با اشاره به پلمب ساختمان موقوفه اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان اظهار داشت: مسئولان چندین سال است اجاره موقوفه را پرداخت نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه از مدت ها قبل در خصوص پرداخت اجور معوقه ورزش و جوانان با مسئولان ورزش و جوانان استان اصفهان و شهرستان کاشان جلساتی را برگزار کردیم، ابراز داشت: این جلسات نیز نتیجه‌ای نداده و برای احیای حقوق موقوفه موضوع را در مراجع قضایی پیگیری کردیم.

معاون امور ثبتی و حقوقی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه در اواخر سال ۹۶ حکم بدوی مبنی بر پلمب این موقوفه صادر شد، ادامه داد: این حکم بدوی درسال ۹۷ در دادگاه تجدیدنظر نیز تایید و اجازه اجرای حکم نیز برای اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان صادر شد.

وی با بیان اینکه پس از صدور این حکم نیز جلساتی را با مدیرکل و معاون حقوقی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان برای رسیدگی به این پرونده برگزار کردیم، اضافه کرد: این جلسات نیز راه به جایی نبرد و پس از چند بار مهلت دادن و در آخرین مرتبه نیز بیش از یکماه مهلت، حکم قضایی در خصوص این موقوفه اجرا شد.

حجت الاسلام توسلی با بیان اینکه ما راهکار برای حل مشکل داریم، گفت: این در حالی است که مسئولان اداره ورزش و جوانان عزمی برای حل مشکل ندارند

وی تصریح کرد: نیت این موقوفه نیز خیرات و مبرات است و اوقاف وظیفه پیگیری تحقق نیت واقف را دارد و در این زمینه شرع و قانون اجازه کوتاهی را نمی‌دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد