صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » توزیع 1000بسته معیشتی و 6 هزار پرس غذای گرم در رزمایش مواسات بسیج کارگری اصفهان

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات اصفهان خبرداد؛

توزیع 1000بسته معیشتی و 6 هزار پرس غذای گرم در رزمایش مواسات بسیج کارگری اصفهان

مرحله جدید رزمایش مواسات و کمک مومنانه بسیج کارگری اصفهان بمناسبت دهه ولایت و امامت از ابتدای مرداد ماه در حال برگزاری است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۶ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمدعلی مهرابی اظهار کرد: با توجه به ابلاغ مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه مواسات و همدلی بمناسبت دهه ولایت و امامت در تاریخ یک مرداد ماه سال جاری در سطح کلیه حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات به اجرا در آمد.

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان اصفهان گفت: در این رزمایش مبلغ 139 میلیون تومان بصورت نقدی از طرف کارخانجات کمک و بین نیازمندان و کارگران بی بضاعت توزیع شد.

وی افزود: همچنین مبلغ یک میلیارد و 368 میلیون تومان هم اقلام غیر نقدی از جمله نذز قربانی گوسفند و توزیع بین نیازمندان و 6 هزار پرس غذای گرم ، 1000 بسته کمک معیشتی و تهیه جهیزیه بصورت کامل توسط بسیج کارگران و کارخانجات انجام پذیرفت.

سرهنگ مهرابی با توضیح اینکه در جهت کمک به محرومین در جهت ساخت و ساز نسبت به اعزام گروه های جهادی بسیج کارگری به مناطق محروم انجام شد افزود: این گروه ها در جهت بازسازی و مرمت خانه های محرومین و فقرا اقدام به اعزام به مناطق محروم به جهت کمک به مردم در جهت ساخت و ساز کردند.

وی در پایان گفت:در مرحله دوم رزمایش مواسات و کمک مومنانه نیز قرار است در تاریخ 7 مرداد ماه سال جاری برگزار شود و اقلام جمع آوری شده در مرحله بعد بین نیازمندان و کارگران بی بضاعت قشر کارگران استان اصفهان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ده + 6 =