صفحه اصلی » اقتصادی » فرود ۹ پرواز تهران در فرودگاه اصفهان به دلیل شرایط نامساعد جوی

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان خبر داد؛

فرود ۹ پرواز تهران در فرودگاه اصفهان به دلیل شرایط نامساعد جوی

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان از فرود ۹ پرواز به مقصد تهران در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۱ - شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدحسین عمادی با اشاره به فرود ۹ پرواز به مقصد تهران در فرودگاه شهید بهشتی اصفهان اظهار کرد: این پروازها به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی تهران در اصفهان فرود آمده‌اند.

وی با بیان اینکه پرواز شماره ٦٢٥٠ شرکت هواپیمایی تابان مسیر شیراز به تهران در ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در در فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست، ابراز داشت: این پرواز ساعت ۲ و ۱۰ دقیقه بامداد فرودگاه اصفهان را به مقصد فرودگاه مهرآباد ترک کرد.

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان پرواز شماره ٦٢٥٥ شرکت هواپیمایی «تابان» مسیر مشهد به تهران را دیگر پرواز فرود آمده در فرودگاه اصفهان اعلام کرد و گفت: این پرواز نیز ساعت ۲۲ و ۴۶ دقیقه در فرودگاه اصفهان فرود آمده و در ساعت ۲ و یک دقیقه اصفهان را به مقصد تهران ترک کرده است.

وی با بیان اینکه پرواز شماره ٤٢٥ شرکت هواپیمایی «ایران ایر» مسیر شیراز به تهران از دیگر پروازهای فرود آمده در فرودگاه اصفهان بوده است، تصریح کرد: این پرواز ساعت ۲۲ و ۵۴ دقیقه در فرودگاه اصفهان فرود آمده و در ساعت یک و ۴۵ دقیقه بامداد فرودگاه اصفهان را به مقصد تهران ترک کرده است.

عمادی پرواز شماره ٤٠٧٠ شرکت هواپیمایی «زاگرس» مسیر کیش به تهران را دیگر پرواز فرود آمده در فرودگاه اصفهان به دلیل شرایط نامناسب جوی در تهران اعلام کرد و گفت: این پرواز ساعت ۱۱ دقیقه بامداد در فرودگاه اصفهان نشست و ساعت یک و ۱۷ دقیقه بامداد اصفهان را به مقصد تهران ترک کرد.

وی با بیان اینکه پرواز شماره ٤٠٤٨ شرکت هواپیمایی زاگرس مسیر زاهدان به تهران نیز ساعت ٢١ بامداد شنبه در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست، ادامه داد: این پرواز ساعت یک و ۲۸ دقیقه بامداد فرودگاه اصفهان را به مقصد تهران ترک کرد.

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید بهشتی اصفهان اضافه کرد: پرواز شماره ١٢٩٥ شرکت هواپیمایی «قشم ایر» مسیر گرگان به تهران نیز ساعت ٣٤ دقیقه بامداد شنبه در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست و ساعت یک و ۲۸ دقیقه بامداد مجدد به سمت تهران حرکت کرد.

وی با اشاره به اینکه پرواز شماره ١٧٣ شرکت هواپیمایی «ساها» مسیر بوشهر به تهران در ساعت ۲۸ دقیقه بامداد شنبه در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست، اضافه کرد: این هواپیما نیز ساعت ۲ و ۲ دقیقه بامداد اصفهان را به مقصد تهران ترک کرد.

عمادی گفت: پرواز شماره ٩٧٥ شرکت هواپیمایی «ایران ایرتور» مسیر زاهدان به تهران نیز ساعت ۵۵ دقیقه بامداد شنبه در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست و در ساعت ۲ و ۱۵ دقیقه بامداد از اصفهان به سمت تهران حرکت کرد.

وی فرود هواپیمای پرواز شماره ١٢٤١ شرکت هواپیمایی «قشم ایر» مسیر قشم به تهران در ساعت ۵۷ دقیقه بامداد شنبه در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان را آخرین فرود اضطراری در فرودگاه اصفهان در بامداد امروز اعلام کرد و گفت: این هواپیما نیز ساعت یک و ۴۵ دقیقه بامداد امروز از اصفهان به سمت تهران پرواز کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پنج × 2 =