صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » انعقاد ۱۱ تفاهم نامه همکاری با ادارات برخوار در سه ماهه اول سال

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خبرداد:

انعقاد ۱۱ تفاهم نامه همکاری با ادارات برخوار در سه ماهه اول سال

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان برخوار با بیان اینکه در سه ماهه اول سال حدود ۱۰ تفاهم نامه همکاری با ادارات شهرستان منعقد شده است، گفت: انعقاد ۴ تفاهم نامه آموزشی با دهیاری های شهرستان برخوار از جمله این تفاهم نامه ها است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۲ - شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ علیرضا ملک پور رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان برخوار در نشست خبری با اهالی رسانه و خبرنگاران که به مناسبت هفته کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای برگزار شد، با بیان اینکه در سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ حدود ۱۰ تفاهم نامه همکاری با ادارات و نهادهای شهرستان منعقد شده است، گفت: انعقاد ۴ تفاهم نامه آموزشی با دهیاری های شهرستان برخوار از جمله این تفاهم نامه ها است.

وی افزود: این تفاهم نامه ها در راستای توانمند سازی های این مرکز در استفاده از پتانسیل های آموزشی و پژوهشی با دهیاری های علی آباد ملاعلی، محسن آباد، مرغ و دنبی و علی آبادچی و پروانه منعقد شد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان برخوار گفت : انعقاد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد هم از دیگر تفاهم نامه های سه ماهه اول سال ۱۴۰۰ است.

ملک پور اظهار کرد: در جلسه ای که با حضور مسئولین اداره کار، رفاه و تعاون اجتماعی و مدیران آموزشگاه های آزاد شهرستان برگزار شد، مقرر شد که آموزش های مهارتی در شهرستان برخوار تولید محور شوند. همچنین در این جلسه مسائل مربوط به اشتغال شهرستان و مشکلات بیمه ای آموزشگاه های آزاد نیز مطرح و بررسی شد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان برخوار تصریح کرد: در راستای توسعه همکاری های مشترک با کارخانجات و شهرک های صنعتی شهرستان برخوار از یک کارگاه تولیدی صنایع دستی بازدید صورت گرفت.

وی ادامه داد: هدف از این بازدید آغاز توسعه همکاری های مشترک با کارخانجات و شهرک های صنعتی شهرستان برخوار بود.

علیرضا ملک پور همچنین به برگزاری جلسه ای با حضور رئیس اداره بهزیستی و معاون کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خبرداد داد و گفت: این جلسه در راستای معرفی نیروهای مهارت آموخته و ماهر به شرکت های تولیدی شهرستان برخوار برگزار شد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان برخوار ادامه داد: هدف اصلی مرکز فنی و حرفه ای، آموزش و بالا بردن مهارت افراد قبل از اشتغال است.

وی با اشاره به برگزاری جلسه ای جهت بررسی مشکلات اشتغال و اشتغالزایی در روستاهای شهرستان، عنوان کرد: این جلسه در راستای توانمند سازی روستاییان شهرستان برخوار و بررسی پتانسیل های مهارتی با حضور مسئولین بسیج سازندگی و مهندسین، نماینده بنیاد برکت و دهیاران شهرستان برگزار شد.

ملک پور اظهار کرد: همچنین در راستای رفع موانع اشتغال در روستاهای شهرستان برخوار جلسه ای در روستای محسن آباد و بخشداری حبیب آباد برگزار شد.

وی افزود: در این جلسات بر آموزش ویژه اشتغال از طریق آموزش های دوگانه در شهرستان و برطرف نمودن موانع اشتغال روستاییان تاکید شد.

رئیس مرکز آموز فنی و حرفه ای شهرستان برخوار با بیان اینکه جلسه ای با اداره جهاد کشاورزی بخش حبیب آباد برگزار شد، تشریح کرد: با توجه به پتانسیل ها و امکانات موجود در بخش حبیب آباد، مقرر شد دوره های کشت و کار گلخانه ای گیاهان دارویی، پرورش گیاه های زینتی و آپارتمانی و پرورش ماهیان زینتی انجام پذیرد.

ملک پور در پایان ادامه داد: پیرو این جلسه، نخستین دوره آموزشی کشت و کار گلخانه ای در شهرستان برخوار با همکاری اداره جهاد کشاورزی بخش حبیب آباد برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

13 − 8 =