صفحه اصلی » اقتصادی » توزیع 59 میلیون و 454 هزار لیتر آب شرب در اصفهان از طريق آبرساني سيار

توزیع 59 میلیون و 454 هزار لیتر آب شرب در اصفهان از طريق آبرساني سيار

از نیمه خرداد ماه تا 8 مردادماه سال جاري، 59 میلیون 454 هزار لیتر آب شرب از طریق تانکر های آبرسانی سیار درمیان مردم اصفهان توزیع شده است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۸ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ از نیمه خرداد ماه امسال تا کنون 59 میلیون 454 هزار لیتر آب شرب از طریق تانکر های آبرسانی سیار درمیان مردم اصفهان توزیع شده است.

مدیر سامانه ارتباط با مشتریان آبفای استان اصفهان گفت: این مقدار آب از ابتدای تنش آبی در نیمه خرداد ماه تا هشتم مرداد ماه جاری از طریق یک هزار و 505 تانکر، در اختیار مردم در شهرها و روستاها قرار گرفت.

عباس عباسی خاک با بیان این که در تیرماه به دلیل افزایش دما و مصرف بیش از پیش مردم، تامین پایدار آب شرب مشترکین محدودیتی هایی در برداشت، اعلام کرد: در تیرماه، 29 میلیون و 926 هزار لیتر آب به وسیله 2 هزار و 737 تانکر سیار در اختیار متقاضیان در سطح استان قرار گرفت.

مدیر سامانه ارتباط با مشتریان آبفای استان اصفهان به چگونگی آبرسانی سیار در مرداد ماه اشاره و بیان کرد: از ابتدای ماه جاری، 6 میلیون و 598 هزار لیتر آب شرب از طریق 734 تانکر در بین مردم مناطق 6 گانه اصفهان و شهرستان های فلاورجان، زیار، بهارستان، دولت آباد و اردستان توزیع شد.

شایان ذکر است که از ابتدای خرداد ماه تا کنون تعداد 332 هزار و 565 تماس با سامانه ارتباط با مشتریان آبفا (شماره 122) برقرار شده، که معادل 58 درصد کل تماس ها مربوط به افت فشار و قطعی آّب بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ده − یک =