صفحه اصلی » اجتماعی » ظرفیت بیمارستان‌های اصفهان تکمیل شد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

ظرفیت بیمارستان‌های اصفهان تکمیل شد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ظرفیت بیمارستان‌های اصفهان از بیماران مبتلا به کرونا پرشده و بیمارستان الزهرا (س) در حال پذیرش بیماران مازاد ظرفیت است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۲ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۲

به گزارش صاحب نیوز؛ آرش نجیمی سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به آخرین وضعیت مراکز درمانی شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در زمینه خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا گفت: ظرفیت همه بیمارستان‌های استان اصفهان پر شده است.

او افزود: برخی از بیمارستان‌ها مانند الزهرا (س) بیش از ظرفیت بیمار پذیرش کرده‌اند و با این شرایط به زودی از مرز سه هزار بیمار بستری عبور خواهیم کرد.

هنوز به اوج پیک پنجم کرونا در اصفهان نرسیده‌ایم

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه همچنان روند ابتلا به کرونا در اصفهان صعودی است، تصریح کرد: هنوز به اوج پیک پنجم کرونا در اصفهان نرسیده‌ایم.

او در خصوص وضعیت مراکز تجمیعی واکسیناسیون گفت: این روز‌ها شاهد صف‌های طولانی و تراکم جمعیت در مراکز واکسیناسیون کرونا هستیم و دلیل این امر نیز مراجعه خارج از نوبت به مراکز است.

مراجعه روزانه ۱۲ هزار نفر به یک مرکز واکسیناسیون

نجیمی با بیان اینکه برای مثال در یک روز برای سه هزار نفر پیامک مراجعه ارسال شده و این در حالی است که ۱۲ هزار نفر در یک روز به این مرکز مراجعه کرده‌اند و این امر مشکل بزرگی برای امر واکسیناسیون و شیوع کرونا است.

او با اشاره به اینکه با توجه به شرایط فعالی نارضایتی‌هایی را به همراه دارد، تصریح کرد: در زمینه تأمین واکسن کرونا در اصفهان مشکلی نداریم و رکورد واکسیناسیون کرونای روزانه ۳۲ هزار نفر را در اصفهان زده‌ایم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: توسعه مراکز تجمیعی واکسیناسیون در اصفهان تربیت واکسیناتور‌ها و آماده شدن تیم‌ها در دستور کار است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد