صفحه اصلی » اجتماعی » مدرسه دخترانه خیر ساز حاج عباس امینی افتتاح شد+ تصاویر

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی:

مدرسه دخترانه خیر ساز حاج عباس امینی افتتاح شد+ تصاویر

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در مراسم افتتاح مدرسه خیرساز گفت: شهرستان تیران و کرون مدارس قدیمی و فرسوده زیادی دارد که از خیران دعوت می شود با ورود به عرصه نوسازی و به سازی مدارس قدم های ارزنده ای را برای ارتقای سطح علمی دانش آموزان بردارند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ مدرسه دخترانه خیر ساز حاج عباس امینی شهر تیران با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون ضمن تقدیر از زحمات حاج عباس امینی در ساخت مدرسه، اظهار کرد: این مدرسه در سال ۹۸ کلنگ زنی شد و طی دو سال با همکاری و پیگیری اداره کل نو سازی مراحل ساخت و تجهیز به اتمام رسید.

عباس سلطانی حاج عباس امینی را پرچمدار نسل جدید خیران شهرستان دانست و گفت: پس از ۸ سال افتتاح مدرسه خیر ساز را داریم و ۷ مدرسه دیگر در آینده ای نزدیک افتتاح خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: این مدرسه به همت خیر ارجمند با اعتبار سی میلیارد ریال به مساحت ۱۸۰۰ متر، با ۷۰۰ متر زیر بنا با ۶ کلاس درس، ۲ کلاس کار و فناوری و آزمایشگاه، سالن جلسات و نمازخانه، دفتر مدیریت و دفتر همکاران، کتابخانه با تجهیزات به روز ساخته شده است.

وی از همکاری مسوولان ادارات شهرستان در ساخت این مدرسه تقدیر نمود.

فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از حاج عباس امینی برای ساخت این مدرسه در شهر تیران، گفت: پروژه های خوبی توسط خیران در سطح شهرستان در حال انجام است که قطعا ضمن کمک به رفع مشکلات و کمبودها به عنوان صدقه جاری تا سالیان زیادی منشأ خیر و برکت و باقی الصالحات برای آن ها خواهد بود.

لزوم همکاری خیران برای بازسازی مدارس فرسوده شهرستان تیران و کرون

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه حاج عباس امینی از سرمایه زندگی خود برای ساخت این مدرسه هزینه کرده است، گفت: انجام کار خیر بالاترین افتخار و صدقه جاریه و ذخیره آخرت است و تا اخر عمر دعای خیر دانش آموزان را به همراه دارد.

محمد اعتدادی ضمن ابراز امیدواری از روند فعالیت خیران در سطح شهرستان، تصریح کرد: ساخت مدرسه زمینه پرورش دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور را فراهم نموده و ذوق و اشتیاق بیشتری را برای کسب علم در بچه ها ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه شهرستان تیران و کرون خیران بزرگی دارد، گفت: این شهرستان مدارس قدیمی و فرسوده زیادی دارد که از خیران دعوت می شود با ورود به عرصه نوسازی و به سازی مدارس قدم های ارزنده ای را برای ارتقای سطح علمی دانش آموزان بردارند.

خیر محترم حاج عباس امینی با اشاره به اینکه هدف خیر در ابتدا کسب رضایت خدا و در مرحله بعد کمک به پیشرفت و آبادانی کشور است، گفت: امیدواریم با تلاش مسوولان و معلمان شاهد تربیت دانش آموزانی آینده ساز و دانشمند باشیم.

زمین این مدرسه توسط اداره راه و شهرسازی واگذار شده است و حاج عباس امینی و همسر ایشان خانم فاطمه دادخواه در آینده نزدیک مدرسه پسرانه دیگری را نیز کلنگ زنی و احداث خواهند کرد.

آیین افتتاح مدرسه خیرساز حاج عباس امینی امروز با حضور خیر محترم ساخت مدرسه، محمد اعتدادی مدیر کل اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان، حجت الاسلام شیاسی امام جمعه شهر رضوانشهر، ذاکران معاونت اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان، حججی فرماندار شهرستان، عباس سلطانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون، عبد یزدان مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان، خیران ارجمند شهرستان، رؤسای ادارات شهرستان و فرهنگیان شهرستان در سالن بصیرت مدیریت آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × یک =