صفحه اصلی » اجتماعی » آخر هفته بارانی برای برخی از نقاط استان اصفهان

آخر هفته بارانی برای برخی از نقاط استان اصفهان

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: نقشه‌های هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایداری تا اواخر هفته جاری بر روی استان است؛ بر این اساس در اکثر مناطق استان شرایط افزایش ابر وزش باد نسبتاً شدید و همچنین بارش‌های پراکنده و رعد وبرق  به‌ویژه در نیمه غربی و جنوبی استان انتظار می رود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۱ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۴

ابراهیم هنرمند در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایداری تا اواخر هفته جاری بر روی استان است؛ بر این اساس در اکثر مناطق استان شرایط افزایش ابر وزش باد نسبتاً شدید و همچنین بارش‌های پراکنده و رعد وبرق به‌ ویژه در نیمه غربی و جنوبی استان انتظار می رود.

کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده ۱تا ۲درجه کاهش خواهد داشت، تصریح کرد: بیشینه دمای اصفهان امروز 37 درجه و کمینه دما فردا در این شهر 23 درجه خواهد بود؛ بوئین میان دشت با 13 درجه سردترین و کاشان با 41 درجه گرمترین هشر استان خواهد بود.

وی افزود: در 24 ساعت گذشته بارش در ایستگاه های نجف آباد، علویجه و فریدون شهر 31 میلیمتر گزارش شده است و انتظار بارش برای امروز در برخی نقاط سمیرم، دهاقان، شهرضا و فریدون شهر دور از انتظار نیست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × دو =