صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » تلاش شورای ششم، برای انتخاب فردی شایسته در شهرداری/ تلاش می کنیم به شعارهایی که در زمان انتخابات مطرح کردیم عمل کنیم

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان

تلاش شورای ششم، برای انتخاب فردی شایسته در شهرداری/ تلاش می کنیم به شعارهایی که در زمان انتخابات مطرح کردیم عمل کنیم

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امیدواریم اعضای شورا بتوانند در انتخاب شهردار با وفاق و همدلی، فردی شایسته و منطبق با دیدگاه‌های شورای اسلامی شهر را انتخاب کنند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۳ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد نورصالحی صبح امروز پنج‌شنبه چهاردهم مردادماه در دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: با توکل به خداوند متعال و سرلوحه قرار دادن اولیا و انبیا، بدون هیچ قصد و غرضی جز رضای خدا و مردم خدمت خود در شورای اسلامی را آغاز می‌کنیم، از امروز عضو شورای شهر اصفهان، شهر شهیدان، شهر شیخ بهایی و علامه مجلسی و دیگر عالمان و دانشمندان برجسته، شهر ارادتمندان به معصومین، شهر ایثارگران و شهر زندگی، زنده‌رود و بی زاینده‌رود هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان افزود: به فرموده مقام معظم رهبری، اصفهان مرکز نورافشانی جهان اسلام بوده است و باید ادامه پیدا کند، باید بدانیم در چنین شهری خدمت خواهیم کرد و تلاش کنیم به شعارهایی که در زمان انتخابات مطرح کردیم و در راستای جبران مواردی که اعتقاد داشتیم در شهر خالی است، عمل کنیم، اصفهان همواره شهر مؤمنی بوده است اما باید برای استقرار فرهنگ دینی بیش از پیش تلاش کرد و در این راستا هرچه ضرورت دارد را به منصه ظهور برسانیم.

وی ابراز کرد: به عنوان یک شهروند از زحمات شهردار و اعضای شورای شهر در مدیریت پنجم که دغدغه زیادی برای شهر داشتند و در راستای آن فعالیت بسیار کردند، تشکر می‌کنم،امیدواریم اعضای شورا بتوانند در انتخاب شهردار با وفاق و همدلی، فردی شایسته و منطبق با دیدگاه‌های شورای اسلامی شهر را انتخاب کنند.

نورصالحی اضافه کرد: از مردمی که امیدوارانه و مطالبه‌گرانه پای صندوق‌های رأی حضور یافتند و از اعضای شورا که در انتخاب هیئت رئیسه نماد عالی وحدت، همدلی و همسویی شدند تشکر می‌کنم. تک تک اعضا را شایسته‌تر از خود برای ریاست می‌دانم اما با توجه به نظری که بود پذیرفتم و امیدوارم در کنار دیگر اعضای هیئت رئیسه بتوانیم پاسخگوی اعتماد اعضای شورا باشیم و تا پایان دوره با این همدلی فعالیت کنیم.

امیدواری در تصمیمات شورای ششم

علیرضا بوژ مهرانی پس از انتخاب برای سرپرستی شهرداری توسط اعضای شورای ششم شهر اصفهان اظهار کرد : از سال ۱۳۷۱ در شهرداری اصفهان حضور دارم و پیش از آن در سپاه پاسداران و وزارت کشور اقدامات مالی انجام می‌دادم، انتخاب اعضای جدید شورا توسط مردم را تبریک می‌گویم و امیدوارم این انتخاب منشأ خیر و برکت برای مردم شهر شهیدان باشد و شهروندان اصفهان بتوانند آنچه را استحقاق دارند کسب کنند.

سرپرست منتخب شهرداری اصفهان افزود: سرپرست شهرداری تا زمان انتخاب و تأیید نهایی شهردار آینده، اداره امور جاری شهرداری و تهیه اطلاعات اولیه برای شروع کار شهردار جدید را بر عهده خواهد داشت، در اولین اقدام به عنوان سرپرست شهرداری، باید شهر را برای استقبال باشکوه از ایام محرم آماده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه + هجده =