صفحه اصلی » سیاسی » محکومیت اقدام گوگل/ مجلس پیگیر حذف دو اپلیکیشن ایرانی در گوگل پلی خواهد بود

محکومیت اقدام گوگل/ مجلس پیگیر حذف دو اپلیکیشن ایرانی در گوگل پلی خواهد بود

نماینده مردم کاشمر گفت: حتما مجلس در موضوع اقدام گوگل در حذف دو اپلیکشن ایرانی از لیست دریافت ورود پیدا خواهد کرد؛ ما می‌بایستی در این مسائل و اپلیکیشن‌ها قوی بشویم و برای این امر باید زیرساخت‌های زیادی ساخته شود

❖ نویسنده: محسن ابوطالبیان | تاریخ انتشار: ۱۲:۳۹ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۳۱

جواد نیک‌بین در گفت و گو با صاحب نیوز با محکوم کردن اقدام گوگل در حذف دو اپلیکشن ایرانی از لیست دریافت گفت: حتما مجلس در این موضوع ورود پیدا خواهد کرد، ما می‌بایستی در این مسائل و اپلیکیشن‌ها قوی بشویم و برای این امر باید زیرساخت‌های زیادی ساخته شود.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ادامه داد: این مسئله همکاری مجموعه‌های بسیاری را می‌طلبد که البته این امر اتفاق خواهد افتاد و امنیت کاربران ما تامین خواهد شد.

وی تاکید کرد:این عمل سلطه جویانه مثل خیلی از کارهای دیگر نظام استکبار جهانی بدون هماهنگی با مردم انجام شده است، البته که خصوصیت استکبار همین است و این کاملا اشتباه بوده است.

نیک بین اظهار داشت: در شعار ما نیز استقلال وجود دارد و این فقط استقلال سیاسی نیست، استقلال در همه ابعاد منظور است و استقلال در همه بحث‌های کشورداری باید انجام بشود، این اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه قوی بشویم و برای اپلیکیشن‌های داخلی باید زیرساخت‌ها فراهم بشود و این کار باید انجام بشود و مردم استقلالی به موارد خارجی پیدا کنند.

وی در پایان عنوان کرد: از حقوق اولیه هر انسانی این است که حق استقلال و آزادی داشته باشد و مجلس در این زمینه ورود خواهد کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

14 − 13 =