صفحه اصلی » اجتماعی » مدار ناسالمی هوای اصفهان همچنان ادامه دارد

مدار ناسالمی هوای اصفهان همچنان ادامه دارد

کارشناس امور آزمایشگاه‌های حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر تا صبح امروز با میانگین ۱۶۳ در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان ثبت شد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۱۸ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ محمود مزارع اظهار کرد: وضعیت کیفی هوا در ایستگاه خیابان احمدآباد با شاخص ۱۱۷، بزرگراه خرازی با شاخص ۱۱۳، کاوه با شاخص ۱۰۲ و میرزا طاهر با شاخص ۱۴۱ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۰۶ ناسالم برای گروه‌های حساس و در ایستگاه خیابان باهنر با شاخص ۱۶۳ برای عموم ناسالم است.

وی افزود: شاخص کیفی هوا در خیابان استانداری با میانگین ۹۳، انقلاب با میانگین ۷۹، پروین با میانگین ۸۶، جی و فیض با میانگین ۷۳، رهنان با میانگین ۸۲، فرشادی با میانگین ۷۴ در وضعیت قابل قبول ثبت شد.

کارشناس امور آزمایشگاه‌های حفاظت محیط زیست استان اصفهان اضافه کرد: شاخص کیفی هوای صبح امروز شهر مبارکه با میانگین ۷۴ و شاهین شهر با میانگین ۸۳ وضعیتی قابل قبول را نشان می‌دهد و در سجزی با میانگین ساعتی ۱۴۹ برای گروه‌های آسیب پذیر ناسالم است.

در چنین شرایطی همه افراد جامعه به ویژه گروه‌های آسیب پذیر از جمله بیماران قلبی و ریوی، سالمندان و کودکان کمتر از پنج سال از تردد غیر ضروری در سطح شهر خودداری کنند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد