صفحه اصلی » سیاسی » باید شیرینی امربه معروف را به مردم نشان داد/ آمادگی سپاه برای کمک به رفع مشکلات

سردار سلامی:

باید شیرینی امربه معروف را به مردم نشان داد/ آمادگی سپاه برای کمک به رفع مشکلات

سردار سلامی گفت: باید شیرینی امر به معروف و نهی از منکر را که همان ترویج زندگی بهتر در کنار عاقبت خیر است به مردم نشان داد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۴۸ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲

به گزارش صاحب نیوز؛ درحاشیه سفر امروز فرمانده کل سپاه سردار سلامی به اصفهان نشستی با موضوع امربه معروف و نهی از منکر با مسئولان مجمع رهروان امربه معروف و نهی ازمنکر استان برگزار شد.

سردار استکی در این نشست به فعالیت های گسترده مجمع اشاره و اظهارکرد: مجمع در ابعاد مختلف آب و محیط زیست، سلامتی و بهداشت، فرهنگ و اعتقادات و فضای مجازی ورود پیدا کرده است و در همین راستا تفاهم نامه هایی با سازمان بازرسی، دانشگاه ها، سپاه صاحب الزمان(عج) و نیروی انتظامی دارد و امربه معروف را در میدان به منصه ظهور گذاشته است.

رئیس مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان تصریح کرد: همکاری با دانشگاه علوم پزشکی و بازرسی اصناف در زمینه مبارزه با کرونا که حاصل ۱۲۰ هزار بازرسی و سرکشی با حضور بیش از ۵۰۰ ناظر بود از جمله این اقدامات است.

حجت‌الاسلام والمسلمین صادق زاده در ادامه این نشست به فعالیت پنج قرار گاه مجمع و فعالیت های قرارگاه مهر و امید مساجد اشاره کرد و افزود: در قرارگاه مهر و امید مساجد به مبارزه با آسیب های اجتماعی می پردازند که در این راستا همکاری های خوبی با قوه قضاییه، سپاه و ناجا داشت ایم که افتتاح دفتر صلح و سازش در مسجد و طرح سلمان محمدی (ص) در بیش از ۴۰ منطقه گردشگری و قرارگاه ناظران سلامت به منظور کمک مومنانه و نظارت بهداشتی و سرکشی های ویژه و فضای مجازی از جمله فعالیت های این قرارگاه ها است.

جانشین مجمع رهروان امربه معروف ونهی از منکر استان اصفهان بیان داشت: درخواست ما ورود سپاه به رفع مشکل آب و زاینده رود و ساماندهی و تسریع درپروژهای آب رسانی است که این نهاد مقدس می تواند کارهای ارزنده ای را در این خصوص انجام دهد و یقینا نقش موثر سپاه در بعضی استان ها در این زمینه ها موجب برطرف شدن مشکلات مردم شده است و درخواست دوم ما حضور گسترده و میدانی مردم و نیروهای بسیج در تمام ابعاد امر به معروف و نهی از منکر است که بسیار راهگشاست.

سردار سلامی در این نشست صمیمانه با تقدیر و ابراز خرسندی از فعالیت های مجمع رهروان امر به معروف و نهی ازمنکر استان اصفهان اظهار کرد: امربه معروف بسیار مهم و با ارزش است و باید با برنامه و دقت انجام شود و شیرینی امر به معروف و نهی از منکر را که همان ترویج زندگی بهتر در کنار عاقبت به خیری است به مردم نشان داد تا این فریضه ترویج پیدا کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران در ادامه افزود: مساجد نقطه اتکا و پایگاه همه کارهای نیک است و هر آنچه فعالیت های اجتماعی و حضور بیشتر جوانان و مردم باشد امنیت اجتماعی بیشتری را شاهد خواهیم بود که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی به مشکلات آب اشاره و اظهارکرد: دولت جدید اهتمام ویژه‌ای درخصوص مشکلات آب اصفهان دارد و یقینا در این موضوع برنامه‌های خوبی را انجام خواهد داد و ما هم در هر جایی که منافع مردم باشد با هماهنگی دستگاه های ذیربط آمادگی همکاری و کمک داریم و قبلا هم انجام داده ایم.

در پایان هم اعضای مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان از اقدامات و تلاش های جهادی سپاه به خصوص سپاه صاحب الزمان(عج) استان تقدیر و تشکر کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد