صفحه اصلی » اجتماعی » شرکت ۱۰ هزار دانش‌آموز در امتحانات نهایی شهریورماه

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان خبر داد؛

شرکت ۱۰ هزار دانش‌آموز در امتحانات نهایی شهریورماه

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: ۱۰ هزار دانش‌آموز در ۸۰ حوزه امتحانی در سطح استان در امتحانات نهایی شهریورماه شرکت می‌کنند که بیشتر آنها از پایه دوازدهم هستند و این حوزه‌های امتحانی معمولاً در نواحی و مناطق بزرگ آموزش و پرورش است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۹ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۳

به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا ناظم‌زاده در خصوص برگزاری امتحانات نهایی شهریورماه دانش آموزان، اظهار کرد: برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم و نهم در نوبت امتحانی شهریورماه سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از هشتم شهریور آغاز می‌شود و این برنامه تا پایان همین ماه ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: در این بخشنامه که ستاد ملی کرونا اعلام کرده و دو روز قبل به استان ابلاغ شده است امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم و نهم از هفته آینده در نواحی و مناطق بزرگ آموزش و پرورش در حوزه‌های دخترانه و پسرانه و در مناطق کوچک به صورت ادغامی با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی شروع می‌شود.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، گفت: آمار دانش‌آموزان پایه نهم برای امتحانات زیاد نیست و در هر مدرسه دو یا سه نفر هستند که به صورت حضوری برای شرکت در آزمون نهایی در مدارس حضور می‌یابند.

وی در مورد آمار دانش‌آموزان و تعداد حوزه‌های فعال برای امتحانات نهایی شهریور ماه، تصریح کرد: ۱۰ هزار دانش‌آموز در ۸۰ حوزه امتحانی در سطح استان در امتحانات نهایی شهریورماه شرکت می‌کنند که بیشتر آنها از پایه دوازدهم هستند و این حوزه‌های امتحانی معمولاً در نواحی و مناطق بزرگ آموزش و پرورش است.

ناظم‌زاده خاطرنشان کرد: امتحانات نهایی شهریورماه و سوالات امتحانات نهایی پایه دوازدهم و نهم مانند خردادماه بر اساس برنامه‌ها و کتب درسی دانش‌آموزان است و لازم است دانش آموزان بدون نگرانی مانند خردادماه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حوزه‌های امتحانی حضور پیدا می‌کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد