صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » ۴۱۷ نفر اصفهانی به مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن اوقاف راه یافتند

۴۱۷ نفر اصفهانی به مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن اوقاف راه یافتند

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: ۴۱۷ نفر از استان اصفهان در مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن اوقاف رقابت می‌کنند.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۴ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ حمید بخشی با اشاره به اعلام نتایج مرحله شهرستانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار کرد: با اعلام نتایج این مسابقات در استان اصفهان ۹۶ نفر در بخش آقایان و ۹۷ نفر در بخش بانوان موفق شدند مرحله شهرستانی را برای حضور در مرحله استانی پشت سربگذارند.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه در بخش دعاخوانی نیز که به صورت استانی برگزار می‌شود ۷۹ نفر در بخش خواهران و ۱۴۵ نفر در بخش برادران با یکدیگر رقابت خواهند کرد، ابراز داشت: همچنین در بخش تواشیح دو گروه از برادران با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه مرحله استانی این مسابقات در روزهای ۹ و ۱۰ شهریور ماه در امامزاده سید محمد خمینی شهر برگزار خواهد شد، تصریح کرد: این مسابقات به صورت حضوری است  همه جوانب برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در نظر گرفته شده است.

بخشی با بیان اینکه اعلام نتایج مرحله استانس مسابقات قرآن اوقاف یک هفته بعد از برگزاری مسابقات اعلام خواهد شد، ادامه داد: امسال برای نخستین بار مرحله نیمه نهایی نیز در دستور کار قرار گرفته است و پس از آن برگزیدگان در مرحله کشوری حضور خواهند یافت.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به حضور چهار تیم داوری شامل دو تیم برای خواهران و دو تیم برای آقایان در مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن کریم  در استان اصفهان گفت: امیدواریم نتایج خوبی را در این مسابقات شاهد باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد