صفحه اصلی » استان اصفهان » دولت از نیروهای جوان برای مدیران میانی استفاده کند

امام جمعه نایین:

دولت از نیروهای جوان برای مدیران میانی استفاده کند

امام جمعه نایین گفت: هیات دولت نسبت به تعیین مدیران میانی شتاب و از نیروهای جوان برای به دست گرفتن مدیریت در استان ها استفاده کند.

تاریخ انتشار: ۱۸:۰۲ - جمعه ۱۴۰۰/۰۶/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام سید علی سجادی، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر نایین اظهار کرد: دولت در ابتدای راه است و طی روزها و ماه‌های آتی شاهد انتصاب مدیران میانی در کشور خواهیم بود که در هر انتصابی باید به مساله شایستگی افراد توجه ویژه شود.

امام جمعه نایین تاکید کرد: هیچ گروه و جریانی در روند انتصاب مدیران میانی، تصور نکند که اگر همه مدیریت‌ها را تصاحب کرده بُرد کرده و پیروز شده است.

وی یکی از شعارهای دولت سیزدهم را وفاق و همدلی دانست و با بیان اینکه چرا برخی جریان‌ها و احزاب تجربه نمی‌کنند و می‌خواهند همه چیز را در خود منحصر کنند تصریح کرد: اگر دست به دست هم دهیم و امور را به دست افراد شایسته و توانمند بسپاریم، موفقیت حاصل خواهد شد و به اهداف پیش رو دست خواهیم یافت.

حجت الاسلام سجادی ادامه داد: از وزرا انتظار داریم که در انتصاب ها زیر بار هیچ فشاری نروند، شایستگی افراد را ملاک قرار دهند و با شایسته سالاری بهترین نیروها را به میدان بیاورند حتی اگر عده‌ای در زمینه سهم خواهی اعلام نارضایتی کنند.

امام جمعه نایین با اشاره به اینکه دولت جدید با رای بسیار محکم مجلس و با اکثریت آرای نمایندگان مستقر شد و تازه نفس فعالیت خود را برای حل مسائل و مشکلات کشور آغاز کرد گفت: دولت سیزدهم یک دولت مردمی است که می‌خواهیم یک دولت قوی باشد، و همه ما باید از این دولت مردمی حمایت کنیم تا بتواند مقتدر و قدرتمند باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید با توکل به خدا و دست در دست هم این حرکت را آغاز کنیم و با به کارگیری تمام ظرفیت‌های کشور و با نگاه عدالت محورانه پیش رویم خاطرنشان کرد: الان زمان کار است، شهر نایین هم با رای اعضای شورا شهردار ولایی قداصت ،تخصص ،مهارت و توانمندی  انتخاب کند و اگر نیت و قصد ما بهبود شرایط است باید دست در دست هم دهیم، چرا باید نگاه را به سمتی ببریم که دعوا شکل گیرد و عده‌ای هم نظاره گر دعوا باشند؟ باید دعواها را کنار بگذاریم و به جای آن حمایت از یکدیگر را به نمایش بگذاریم.

امام جمعه نایین سلامت مدیران و مسئولان جدید را  ضروری دانست و تاکید کرد: نظارت های بازدارنده باید کامل و با اشراف صورت بگیرد، بازرسی کامل و برخورد قاطع  در پی انتصاب ها با هدف از پیشگیری از فساد و از بین رفتن رانت های احتمالی نیز همزمان با آغاز به کار دولت سیزدهم ضروری است.

وی افزود: ارزش های انقلاب همواره باید پاسداری شود ،دولت سیزدهم با وضعیت بسیار خوبی به لحاظ حمایت جدی مجلس و منویات مقام معظم رهبری وارد  میدان شد، پس توقع داریم مشکلات در بازه زمانی کوتاه مدت به حداقل برسد.

سجادی در ادامه با قدردانی از فعالیت شبانه روزی نیروی انتظامی شهرستان، کادر درمان به ویژه پزشکان و پرستاران خطاب به شهروندان گفت: از همه مردم توقع داریم تا رعایت شیوه نامه های بهداشتی را در شرایط وخیم کرونایی بیش از پیش توجه کنند.

وی به هفته دولت و توجه به آرمان های  شهیدان هفته دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و 17 هزار شهید ترور کشور اشاره کرد و بیان داشت: مردم برای حفظ نظام همیشه پای کار هستند پس گرفتن  خدمات مطلوب حق آنان است که مسئولان باید توجه کنند.

سجادی با تاکید بر اینکه مردم از فساد، رانت و باند بازی خسته شده اند افزود: گره گشایی از مشکلات مردم با انتخاب مدیران جوان، لایق و جهادی محقق می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد