صفحه اصلی » اجتماعی » نیّت الهی و اقدام جهادی وجه تمایز نیروهای مسلح کشورمان با سایر نیروهای نظامی دنیاست

امام جمعه اصفهان:

نیّت الهی و اقدام جهادی وجه تمایز نیروهای مسلح کشورمان با سایر نیروهای نظامی دنیاست

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با اشاره به دستاوردهای نظامی کشور گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با نیّت الهی و اقدام جهادی، خود را از سایر نیروهای نظامی دنیا متمایز ساخته‌اند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۲۴ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار فرماندهان پایگاه هشتم شکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران منطقه اصفهان با بیان اینکه فرماندهان نظامی ما در ارتش و سپاه، انسان‌های مؤمن و دارای انگیزه خدمت به جامعه اسلامی هستند، اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با نیّت الهی و اقدام جهادی، خود را از سایر نیروهای نظامی دنیا متمایز ساخته‌اند.

وی با اشاره به روایتی از رسول اکرم (ص) مبنی بر ارزش نداشتن عمل، بدون نیت خوب افزود: نیت ما این است که در حکومت اسلامی کنونی بتوانیم به مردم خدمت کنیم و این خدمت ناشی از انگیزه الهی و در راستای رضای خدای مهربان است؛ همین است که نیروهای مسلح ما در صحنه‌های مختلف اعم از دفاع از کشور، خدمت‌رسانی در سیل و زلزله و امروز در شرایط کرونا تلاش می‌کنند به ملت ایران خدمت کنند.

امام جمعه اصفهان تصریح کرد: هنگامی که رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌فرمایند در دنیا ارتشی مثل ارتش جمهوری اسلامی نیست؛ منظور ایشان این است که این ارتش دارای انگیزه الهی است و برای رضای خدا و سربلندی دین و نظام اسلامی تلاش می‌کند.

وی با بیان اینکه امروز مردم ما، نیروهای مسلح را قبول دارند و از آنان حمایت می‌کنند، گفت: جوانان این کشور در نیروی زمینی، دریایی و هوایی ارتش به صورت شبانه روزی و در شرایط سخت و مختلف آب و هوایی، از کیان این مرز و بوم صیانت می‌کنند و اجازه هیچ‌گونه تعرضی به دشمن نمی‌دهند.

آیت‌الله طباطبایی نژاد از اقدامات ویژه درمانی ارتش در شرایط ساخت کرونایی و کمک رسانی به کادر درمان و بیماران و ساخت و تجهیز بیمارستان های صحرایی تقدیر کرد.

در ابتدای این دیدار فرمانده پایگاه هشتم شکاری شهید عباس بابایی اصفهان به ارائه گزارش پرداخت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

20 + 15 =