صفحه اصلی » اجتماعی » چاپ دومین پژوهش کارشناسان سازمان در فصلنامه آموزشی پژوهشی مدیریت پسماند

روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان اعلام کرد؛

چاپ دومین پژوهش کارشناسان سازمان در فصلنامه آموزشی پژوهشی مدیریت پسماند

روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از چاپ پژوهش علمی اثر بخشی توزیع جعبه های ایمن مخصوص جمع آوری پسماند ویژه خانگی در شهر اصفهان در نوزدهمین شماره فصلنامه مدیریت پسماند خبر داد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۷ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ دومین مقاله علمی است که در فصلنامه آموزشی- پژوهشی مدیریت پسماند به چاپ می رسد و در آن ضمن تشریح پروژه توزیع جعبه های ایمن مخصوص جزء ویژه پسماندهای خانگی، اثربخشی این طرح در زمینه جداسازی پسماندهای خطرناک خانگی مورد بررسی قرار گرفته است.

فریال شفیعی، حمیدرضا رضوانی و شیما شاهین فر، تهیه کنندگان این پژوهش هستند و در قالب یک پژوهش کاربردی به صورت میدانی داده ها را جمع آوری و مورد تجزیه و تحلیل قرار داده اند.

نوزدهمین شماره فصلنامه مدیریت پسماند با همکاری مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های وزارت کشور و سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در تابستان 1400 منتشر شده و در آن علاوه بر پژوهش اثر بخشی توزیع جعبه های ایمن مخصوص جمع آوری پسماند ویژه خانگی در شهر اصفهان به موضوعات دیگری از جمله مدیریت پسماندهای الکتریکی و الکترونیکی در شهر تهران و بررسي استفاده از جاذب زيستي بيوچار (زغال زيستي) در کنترل و تصفيه شيرابه پرداخته شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد