صفحه اصلی » اقتصادی » افتتاح 1700 میلیارد پروژه مخابراتی در شهرضا همزمان با هفته دولت

افتتاح 1700 میلیارد پروژه مخابراتی در شهرضا همزمان با هفته دولت

با حضور معاون استاندار و نماینده مجلس پروژه های ارتباطی با سرمایه گذاری نزدیک به 1700 میلیارد ریال درشهرستان شهرضا افتتاح شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۱ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سید حسن قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، در مراسم افتتاح پروژه های ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن اشاره به اهمیت فناوری اطلاعات در زندگی مردم، از عملکرد و نتایج اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قدردانی کرد.

در ادامه سمیه محمودی، نماینده شهرستان شهرضا گفت: با توجه به اهمیت ارتباطات در زندگی روزمره، از خرید و فروش تا آموزش مجازی، از اقدامات اداره کل ICT اصفهان تشکر کرد و خواهان پیشرفت هرچه بیشتر در این حوزه در شهرستان شهرضا شد.

جعفر مطلب زاده، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، ضمن اشاره به پروژه های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان، تصریح کرد: امروز افتتاح و بهره برداری از این پروژه ها در زمینه توسعه ظرفیت شبکه دیتا به میزان 460 گیگابیت بر ثانیه توسط شرکت ارتباطات زیرساخت، توسعه شبکه فیبر نوری، دیتا و سوئیچ در شهرها و روستاها توسط شرکت مخابرات ایران،  راه اندازی 7 سایت جدید و ارتقاء تعداد 78 سایت در شهرها و روستاها توسط اپراتور ایرانسل، راه اندازی تعداد 21 سایت جدیددر شهرها و روستاها توسط اپراتور همراه اول انجام شد.

وی افزود: این پروژه ها با سرمایه گذاری بالغ بر 1690 میلیارد ریال انجام شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد