صفحه اصلی » اقتصادی » استفاده از آب شرب در ساخت و ساز ممنوع!/ تعرفه آب ساخت و ساز را آزاد است

استفاده از آب شرب در ساخت و ساز ممنوع!/ تعرفه آب ساخت و ساز را آزاد است

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان تعرفه آب ساخت و ساز را آزاد اعلام کرد و اظهار داشت: تعرفه آب برای ساخت و ساز به نرخ آزاد محاسبه شده و برای هر متر مکعب ۱۳ هزار تومان است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۲ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سید محسن صالح با بیان این که شرکت های آب و فاضلاب مسئولیتی در قبال تامین آب برای ساخت و ساز ندارند، گفت: بر اساس بند 57-4 آئین نامه عملیاتی شرکت های آب و فاضلاب، تامین آب ساخت و ساز جزء وظایف اين شرکت ها نیست و متقاضیان می توانند با نصب مخازن ذخیره، آب مورد نیاز ساخت و ساز را از مراکز آبرسان خصوصی و سیار، و یا از آب خاکستری تامین کنند.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان افزود: مجوز نصب انشعاب برای اماکن در حال ساخت و ساز فقط برای تامین آب شرب و مصارف بهداشتی کارگران صادر می شود و نباید در بخش دیگری استفاده شود.

وی تعرفه آب ساخت و ساز را آزاد اعلام کرد و اظهار داشت: تعرفه آب برای ساخت و ساز به نرخ آزاد محاسبه شده و برای هر متر مکعب ۱۳ هزار تومان است.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفای استان اصفهان درخصوص نظارت بر تخلفات احتمالی گفت: آبفای اصفهان از طریق ماموران قرائت کنتور، پیمایش های مقطعی وگزارش های مردمی به سامانه ارتباط با مشتریان آبفای استان 122 و 1522 بر مصرف آب شرب در ساخت و سازها در سطح استان اصفهان نظارت دارد.

صالح در پایان  از مردم خواست در صورت مشاهده  تخلف در مصرف آب در ساخت و سازها، این موضوع را به شماره تلفن های 122 و 1522 گزارش دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد