صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » هر مدیری که فساد می‌کند و یا کارایی ندارد باید کنار گذاشته شود/ اصفهان شهر ویژه‌ای است و مشکلات فراوانی دارد

امام جمعه اصفهان:

هر مدیری که فساد می‌کند و یا کارایی ندارد باید کنار گذاشته شود/ اصفهان شهر ویژه‌ای است و مشکلات فراوانی دارد

امام جمعه اصفهان گفت: توصیه من این است که با تغییر شهردار، همه مدیران شهرداری اصفهان تغییر نکنند چراکه می‌توان مدیران توانمند، پاک دست و جهادی کنونی که تجربه کافی دارند را حفظ کرد و از ظرفیت‌ آنان بهره برد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۳۱ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار تیم جدید مدیریت شهری با انتقاد از تغییر اکثر مدیران هم‌زمان با تغییر دولت‌ها اظهار داشت: مادامی که رئیس‌جمهور، وزرا و شهرداران تغییر می‌کنند، اکثر مدیران پایین‌دستی نیز تغییر می‌کنند و به نوعی همه ظرفیت‌ها و تجربه‌های آنان کنار گذاشته می‌شود و مدیرانی بر روی کار می‌آیند که نیاز به تجربه دارند.
وی با بیان اینکه هر مدیری که فساد می‌کند و یا کارایی ندارد باید کنار گذاشته شود، افزود: توصیه من این است که با تغییر شهردار، همه مدیران شهرداری اصفهان تغییر نکنند چراکه می‌توان مدیران توانمند، پاک دست و جهادی کنونی که تجربه کافی دارند را حفظ کرد، از ظرفیت آنان برای پیشبرد فعالیت‌های شهرداری استفاده کرد و سلیقه‌های سیاسی را در این کار دخالت نداد.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان عنوان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران مدیران با تجربه‌ای را در درون خود پرورش داده است که لازم است که از تجربه این مدیران در قالب‌های مختلف استفاده کرد برای مثال هر مدیر با برگزاری جلساتی با مدیران قبلی می‌تواند از ظرفیت و تجربه آنان استفاده کند.

وی گفت: شهردار اصفهان باید بر اساس مصوبات شورای شهر و قوانین موجود عمل کند و نظر و سفارش اعضاء شورا را در کار خود دخالت ندهد؛ برخی از شهرداران گذشته اصفهان این‌گونه بودند و فشارهای سیاسی را تحمل کرده و بر اساس قانون عمل می‌کردند.

آیت‌الله طباطبایی نژاد یادآور شد: اصفهان شهر خاص و ویژه‌ای است و مشکلات فراوانی دارد؛ از سوی دیگر کارهای بزرگی همچون مترو و سالن اجلاس در حال اجرا است که نباید روی زمین بماند چراکه هر چقدر این پروژه‌ها به کندی پیش برود هزینه بیشتری دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد