صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » خمینی‌شهر میزبان مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن

خمینی‌شهر میزبان مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خمینی‌شهر گفت: امامزاده سید محمد خمینی‌شهر میزبان مرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن در اصفهان است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۶ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین توکلی با اشاره به برگزاری مرحله شهرستانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن در خمینی‌شهر اظهارکرد: برای این امر در سال جاری حدود ۳۰۰ نفر در مسابقات شرکت کردند اما ۷۰ نفر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی با بیان اینکه از این ۷۰ نفر که در مرحله شهرستانی با یکدیگر رقابت کردند ۲۰ نفر به مرحله استانی راه یافتند، اضافه کرد: مریم السادات موسوی زاده، زهره جزینی و زهرا بیگم فاطمی در رشته قرائت ترتیل، نرگس رضایی، نسیبه سبحانی،اعظم مسیح در رشته حفظ کل، فاطمه مفیدی، مریم جزینی و  زهرا مسیح رشته حفظ ۲۰جزء، شیدا جنتی، فاطمه آقایی و مریم سلیمانی رشته حفظ ۱۰جزء، اکرم کریمیان، زینب رضایی و نجمه شاهین رشته حفظ ۵جزء در بخش خواهران برگزیده مرحله شهرستانی شدند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خمینی‌شهر گفت: همچنین مهدی شیروی و امیرحسین پیمان در رشته قرائت ترتیل، محمد مرندی و مسعود صرامی در رشته قرائت تحقیق و ایوب کیانی در رشته حفظ ۱۰جزء برترین‌های بخش برادران مرحله شهرستانی برای راهیابی به مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته امامزاده سید محمد خمینی شهر میزبان مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم اصفهان است، تصریح کرد: این مسابقات روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۹ و ۱۰ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد