صفحه اصلی » ورزشی » هیچ بازیکن سفارشی جذب نکردیم/ همه دست به دست هم بدهیم تا فصل موفقی داشته باشیم

مدیرعامل ذوب آهن:

هیچ بازیکن سفارشی جذب نکردیم/ همه دست به دست هم بدهیم تا فصل موفقی داشته باشیم

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: بعد از حضور مهدی تارتار شروع به جذب بازیکن کردیم و تمام بازیکنان با نظر سرمربی انتخاب شدند و امسال اولین سالی است که هیچ بازیکن سفارشی به تیم اصافه نشده و تمامی بازیکنان با معیارهای فنی انتخاب شدند و این نوید خوبی است.

تاریخ انتشار: ۱۸:۰۷ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ مجتبی فریدونی در مراسم معارفه مهدی تارتار سرمربی جدید ذوب آهن اظهار کرد: دو سال اخیر برای هواداران ذوب آهن و مردم اصفهان سال های خوبی نبوده و تا اخرین روزهای فصل با استرس همراه بوده است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن با بیان اینکه حتی رقبای ذوب آهن نیز دوست دارند این تیم را آماده ببینند، تصریح کرد: امسال به خاطر اینکه دچار مشکلات نشویم، سعی کردیم کارها و برنامه ها را زود شروع کنیم.

وی یکی از دلایل مشکلات و نتایج در سال گذشته را این عنوان کرد که تیم خوب بسته نشده بود و افزود: در کنار آن مسائل داوری و …همه دست به دست هم داد که فصل موفقی نداشته باشیم

فریدونی ادامه داد: به همین خاطر ما امسال بعد از اتمام فصل برای انتخاب سرمربی اقدام کردیم که خیلی زود توانستیم نتیجه بگیریم و با مهدی تارتار به توافق برسیم که همه تاکید می کنند که انتخاب خوبی بوده است.

مجتبی فریدونی با اشاره به سابقه خوب این مربی در تیم های دیگر، گفت: بعد از حضور مهدی تارتار شروع به جذب بازیکن کردیم و تمام بازیکنان با نظر سرمربی انتخاب شدند و امسال اولین سالی است که هیچ بازیکن سفارشی به تیم اضافه نشده و تمامی بازیکنان با معیارهای فنی انتخاب شدند و این نوید خوبی است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن با بیان اینکه در دو روز اول حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد کار را پیش بردیم، گفت: در این زمینه یک کمیته نقل و انتقالات تشکیل دادیم و این کمیته نقل و انتقالات تیم را دنبال کرد.

فریدونی با اشاره به مذاکرات فشرده این باشگاه با بازیکنان در نقل و انتقالات گفت: امروز اولین تمرین با تمام افراد برگزار می شود که این نقطه مثبت است؛ تا کنون شرایط خوب پیش رفنه و امیدواریم شرایط خوب و فصل آرام و شادابی را داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد