صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » پلمب ۵ واحد صنفی به علت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در برخوار

پلمب ۵ واحد صنفی به علت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در برخوار

مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت برخوار گفت: در ۶۰۰ مورد بازرسی که از اصناف شهرستان انجام دادیم، مجبور به پلمب حدود پنج واحد به علت عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی شدیم.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۲ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۰

به گزارش صاحب نیوز؛ محسن آقابابایی مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوار در نشست خبری که پیش از ظهر امروز برگزار شد، گفت: در ۶۰۰ مورد بازرسی که در مرداد ماه از اصناف شهرستان انجام دادیم، مجبور به پلمپ حدود ۵ واحد صنفی به علت رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی شدیم.

وی افزود: واحدهای مختلف صنفی را بررسی کردیم؛ در بیشتر صنوف فاصله اجتماعی رعایت می شد اما در آن چند مورد مجبور به پلمپ شدیم.

آقابابایی با بیان اینکه متصدیان واحد های صنفی دستورالعمل های بهداشتی را رعایت می کنند، عنوان کرد: اما متاسفانه برخی از مشتریان هستند که آن دستورالعمل ها را رعایت نمی کنند.

مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت شهرستان تصریح کرد: حتی در مواردی که متصدی به مشتری تذکر می دهد، مشتری حاضر به رعایت دستورالعمل ها نیست و معترض می شوند که چرا به او تذکر داده می شود!

وی اظهار کرد: واقعا در بخش اصناف جای تشکر دارد از صنوفی که در شهرستان مسئل بهداشتی را برای سلامتی خودشان و مردم رعایت می کنند و به این مسئله اهتمام دارند.

آقابابایی در پایان گفت: صنوف حدود ۸۰ درصد دستورالعمل های بهداشتی را رعایت می کنند اما مشتری ها هستند که در رعایت دستورالعمل ها به درستی عمل نمی کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد