صفحه اصلی » اجتماعی » کشف و ضبط ۶۱ دستگاه ماینر غیرمجاز در شهرستان خور و بیابانک

کشف و ضبط ۶۱ دستگاه ماینر غیرمجاز در شهرستان خور و بیابانک

مراکز زیادی با کنترل برق مصرفی و یا به گزارش مردمی و… مشکوک به استخراج رمز ارز غیرمجاز بوده که با اخذ مجوزهای قضایی و دستور دادستان محترم و همکاری نیروی انتظامی شهرستان، از این مراکز بازدید و دستگاه های ماینر ضبط و جمع آوری شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۲۴ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ تعداد ۶۱ دستگاه غیرمجاز استخراج رمز ارز تا کنون در شهرستان خوروبیابانک کشف و ضبط شده است. مراکز زیادی با کنترل برق مصرفی و یا به گزارش مردمی و… مشکوک به استخراج رمز ارز غیرمجاز بوده که با اخذ مجوزهای قضایی و دستور دادستان محترم و همکاری نیروی انتظامی شهرستان، از این مراکز بازدید و دستگاه های ماینر ضبط و جمع آوری شد.

در ادامه این خبر آمده است؛ ماینرهای ضبط شده تحویل مراجع قضایی شده تا ضمن برخورد قضایی با دارندگان دستگاههای غیرمجاز، جرایم سنگین مربوط به مصارف برق غیرمجاز برای آن ها اعمال شود.

از همشهریان عزیز درخواست می شود با توجه به مصرف برق بالای دستگاه های ماینر، در صورت مشاهده و یا اطلاع از مراکز استخراج رمز ارز؛ از طریق ثبت در سایت شرکت توزیع برق استان اصفهان به آدرس epedc.ir و یا اطلاع به نیروی انتظامی که اطلاعات گزارش دهندگان محرمانه خواهد بود؛ گزارش داده تا نسبت به برخورد با آن ها اقدام شود.

گفتنی است ده درصد جرایم مربوطه و تا سقف بیست میلیون تومان به گزارش دهندگان این مراکز از طریق شرکت توزیع برق استان پاداش پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد