صفحه اصلی » تولیدی » نگرانی از کمبود گاز مصرفی خانگی منطقی نیست/ در تامین گاز هیچ مشکلی وجود ندارد

نگرانی از کمبود گاز مصرفی خانگی منطقی نیست/ در تامین گاز هیچ مشکلی وجود ندارد

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات با اشاره به شایعات مطرح شده پیرامون کمبود گاز مصرفی خانگی و نگرانی ها در این زمینه گفت:  این چنین نگرانی‌ منطقی نیست و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

تاریخ انتشار: ۲۱:۵۱ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۴

غلامحسین رضوانی در گفت‌و‌گو با صاحب نیوز با اشاره به شایعات مطرح شده پیرامون کمبود گاز مصرفی خانگی و نگرانی ها در این زمینه اظهار کرد:  این چنین نگرانی‌ منطقی نیست و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در ادامه اظهار داشت: اگر مسئولان ذی ربط بتوانند مدیریت مصرف خوبی را انجام بدهند کمبودی وجود ندارد، این عقیده شخصی بنده است و با توجه به مجموعه اطلاعاتی که دارم بنده این صحبت را می‌کنم.
وی تاکید کرد: معتقد نیستم که از این جهت مردم نگران باشند بلکه مسئولان باید با قاطعیت تمام به مردم اعلام کنند که از این بابت هیچ نگرانی‌ای  وجود ندارد.
رضوانی با اشاره به شایعه کمبود ۲۰۰ملیون متر مکعبی در حوزه گاز اطمینان داد: بنده معتقد نیستم که این اعداد و ارقام مبنای علمی داشته باشد اگر مبنای علمی دارد توضیح بدهند تا ببینیم چگونه به این جمع بندی رسیده‌اند، پس از ان می‌توان اظهار نظر کرد و بنده به این عدد هیچ گونه اعتقادی ندارم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد