صفحه اصلی » اجتماعی » چشم امید اصفهان به عبور از قله موج پنجم کرونا در هفته جاری

سخنگوی ستاد کرونای استان اصفهان خبرداد؛

چشم امید اصفهان به عبور از قله موج پنجم کرونا در هفته جاری

سخنگوی ستاد کرونای استان اصفهان اظهار امیدواری کرد که با پشت سر گذاشتن قله موج پنجم کرونا، آمار ابتلا و بستری کرونا در استان روند کاهشی به خود بگیرد و به وضعیت مطلوبی در این زمینه برسیم.

تاریخ انتشار: ۰۸:۰۱ - دوشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۵

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الله غلامی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به گزارش ارائه شده  امروز در ستاد ملی مقابله با کرونا، در حال پشت سر گذاشتن قله موج پنجم کرونا هستیم و پیش بینی می شود این موضوع در استان ما نیز در هفته جاری اتفاق بیفتد.

وی اظهار امیدواری کرد که با پشت سر گذاشتن قله موج پنجم کرونا، آمار ابتلا و بستری کرونا در استان روند کاهشی به خود بگیرد و به وضعیت مطلوبی در این زمینه برسیم.

غلامی با اشاره به اینکه در ستاد ملی مقابله با کرونا بحث بازگشایی مدارس، راهپیمایی اربعین و واکسیناسیون مطرح شد، تصریح کرد: جلسه امروز به جمع بندی نهایی در این زمینه ها نرسید و به بررسی بیشتر با تشکیل کارگروه های مشترک موکول شد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در جلسه مزبور بر ضرورت تسریع واکسیناسیون کرونا در کشور تاکید شد.

موج پنجم کرونا از تیر امسال در کشور و استان اصفهان آغاز شد و تاکنون با آمار بالای ابتلا و بستری همراه بوده بطوریکه در برخی موارد مانند میزان بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید-۱۹ با رکورد جدید در طول ۲ سال همه‌گیری این بیماری مواجه شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد