صفحه اصلی » ورزشی » سومی بانوان دونده سپاهانی در کشور

سومی بانوان دونده سپاهانی در کشور

تیم بانوان فولاد مبارکه سپاهان در مرحله نخست مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور به رده سومی بسنده کرد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۵ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ در پایان نخستین مرحله از بیست و پنجمین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش بانوان در حالی به پایان رسید که تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد با ۲۸۷ امیتاز پیشتاز است، تیم های دانشگاه آزاد و فولاد مبارکه سپاهان با امتیازات ۲۶۳ و ۱۸۷ به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند.

تیم های سلکتور مقاومت بسیج همدان و مقاومت بسیج تهران نیز به ترتیب با امتیاز های ۶۹، ۴۵ و ۳۲ امتیاز فعلا صاحب عناوین چهارم تا ششم هستند.

در جریان این مسابقات روز دوشنبه گذشته قدیمی ترین رکورد دوومیدانی بانوان ایران در دو ۴ در ۱۰۰ متر امدادی شکسته شد.

تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ثبت با زمان ۴۶.۹۱ ثانیه پس از ۴۷ سال رکورد ملی این ماده را بهبود بخشید. پیش از این رکورد ملی این ماده با حد نصاب ۴۷.۵۰ ثانیه در اختیار تیم ملی دوومیدانی ایران در سال ۱۳۵۳ بود.

همچنین فاطمه زهرا قلعه نوعی از تیم دانشگاه آزاد در ۱۰ کیلومتر پیاده‌روی قهرمان شد و با ثبت زمان ۵۶:۵۴ دقیقه رکورد ملی رده سنی جوانان را بهبود بخشید. رکورد پیشین این ماده نیز با زمان ۵۶:۵۸.۰۲ دقیقه در اختیار خودش بود.

پریسا عرب نیز از تیم پلیمر خلیج‌فارس‌خرم‌آباد با ثبت زمان ۳۶:۰۴.۱۷ دقیقه موفق شد ضمن کسب عنوان قهرمانی رکورد ملی و باشگاهی دو ۱۰۰۰۰ متر را جابجا کند. رکورد پیشین این ماده با زمان ۳۶:۰۸.۵۴ دقیقه متعلق به خودش بود.

ریحانه مبینی از آران و بیدگل نیز در رقابت ماده پرش طول با ثبت حد نصاب ۶.۲۴ متر ضمن کسب عنوان نخست رکورد باشگاهی این ماده نیز که با ۶.۰۸ در اختیار خودش بود بهبود بخشید.

فاطمه محیطی زاده نیز از تیم پلیمر خلیج‌فارس‌خرم‌آباد با ۴۶۶۳ امتیاز قهرمان شد و رکورد ملی رده سنی جوانان را در این ماده شکست. حد نصاب قبلی ماده هفتگانه رده سنی جوانان کشور در بخش بانوان با۴۵۵۷امتیاز در اختیار خودش بود.

گفتنی است در این دوره از مسابقات تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد، دانشگاه آزاد اسلامی، سلکتور، مقاومت تهران و مقاومت همدان حضور داشتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد