صفحه اصلی » اقتصادی » تکمیل ۲۷۰ کیلومتر پروژه راهسازی نیمه‌تمام در ۲۱ ماه

تکمیل ۲۷۰ کیلومتر پروژه راهسازی نیمه‌تمام در ۲۱ ماه

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: طی ۲۱ ماه اخیر با اولویت‌بندی پروژه‌های نیمه‌تمام و مسکوت‌مانده استان، توانستیم ۲۷۰ کیلومتر از این پروژه‌ها را تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار دهیم.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۴ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ علیرضا قاری‌قرآن اظهار کرد: جهت اجرای پروژه‌های عمرانی این اداره‌کل همواره بر تعیین و تکلیف پروژه‌های نیمه‌تمام و تهیه برنامه زمان‌بندی قطعی هر یک از طرح‌ها، تأکید شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: از سنوات گذشته پروژه‌هایی تعریف شده، کلید خورده و بعضاً عملیات اجرایی آنها آغاز شده بود اما به دلایل مختلف غیرفعال و مسکوت مانده بودند.

وی با بیان اینکه عمده مشکل این پروژه‌ها مربوط به بحث عدم تأمین منابع مالی آنها بود، اذعان داشت: به لطف خدا توفیق شد تا تعدادی از پروژه‌های مسکوت‌مانده این اداره‌کل را با هماهنگی‌ها و پیگیری‌هایی به عمل آمده تأمین اعتبار، راه‌اندازی مجدد و بهره‌برداری کنیم.

قاری‌قرآن با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر رویکرد دولت در پروژه‌های عمرانی، پایان و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی قابل توجه بود، عنوان کرد: اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان با جدیت رفع مسائل و مشکلات پروژه‌های نیمه تمام را در دستورکار قرار داد به نحوی که طی ۲۱ ماه گذشته ۲۷۰ کیلومتر از این پروژه‌ها، تکمیل و تقدیم مردم عزیز استان شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد