صفحه اصلی » اجتماعی » خرید دستگاه سی تی اسکنِ بیمارستان مبارکه با کمک فولاد مبارکه

خرید دستگاه سی تی اسکنِ بیمارستان مبارکه با کمک فولاد مبارکه

دستگاه سی تی اسکن بیمارستان حضرت محمدرسول‌الله (ص) بامشارکت مالی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در شهرستان مبارکه خریداری و در این مرکز راه اندازی شد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۹ - شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۰

به گزارش صاحب نیوز؛رئیس بیمارستان حضرت محمدرسول‌الله (ص) شهرستان مبارکه گفت: دستگاه سی‌تی‌اسکن مولتی‌اسلایس، تنها ابزار تشخیص و درمان مبتلایان به ویروس کروناست که با توجه به فرسودگی تنها دستگاه سی‌تی اسکن موجود در بیمارستان حضرت محمدرسول‌الله (ص)، این بیمارستان نیازمند دستگاه سی‌تی‌اسکن جدید بود.

سعید رئیسی‌زاده افزود: دستگاه سی‌تی‌اسکن مولتی‌اسلایس قابلیت تشخیص میزان درگیر شدن ریه مبتلایان به ویروس کرونا را به پزشکان و متخصصان خواهد داد تا نوع درمان براساس تشخیص دستگاه سی‌تی‌اسکن مشخص شود.

وی گفت: ارزش ریالی این دستگاه، ۲۰۰ میلیارد ریال است که شرکت فولاد مبارکه علاوه بر مساعدت‌های گذشته، با تأمین بخشی از هزینه آن، مسئولیت اجتماعی خود در قبال بهبود شرایط و وضعیت شیوع ویروس کرونا را به منصه ظهور رسانده است.

بیمارستان حضرت محمدرسول‌الله (ص) شهرستان مبارکه یکی از بیمارستان‌های تحت سرپرستی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دارای ۱۱۱ تخت خواب فعال است که نقش مهمی در درمان مبتلایان به ویروس کووید ۱۹ داشته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد