صفحه اصلی » اجتماعی » اصفهان هفته آینده خاموشی ندارد

اصفهان هفته آینده خاموشی ندارد

سخنگوی صنعت برق استان اصفهان با اشاره به وضعیت تامین برق استان در هفته آتی، اظهار داشت: با توجه به کاهش دما در کشور به ویژه در شمال و آذربایجان میزان مصرف برق در کل کشور روند کاهشی دارد و بنابراین خاموشی نخواهیم داشت.

تاریخ انتشار: ۱۶:۰۵ - پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سیدمحمدرضا نوحی با اشاره به وضعیت برق استان، اظهار داشت: روز گذشته ساعت 9:56 دقیقه تولید برق در اصفهان 3916 مگاوات، مصرف 5158 مگاوات و 1242 مگاوات از شبکه سراسری برق وارد شبکه استان اصفهان شده است.

وی افزود: همچنین در ساعت پیک 20:26 دقیقه شب گذشته مقدار تولید برق 4091 مگاوات، مصرف 4795 مگاوات و مقدار 704 مگاوات برق از شبکه سراسری وارد شبکه استانی شد.

سخنگوی صنعت برق استان اصفهان با بیان اینکه روز گذشته واحدهایی از مدار خارج شدند، گفت: واحدهای خارج از مدار، واحدهای 2 و 3 نیروگاه اصفهان و واحد 1،3 و 4 کارون چهار به دلیل محدودیت منابع آب خارج از مدار قرار گرفتند.

وی ادامه داد: با توجه به کاهش درجه حرارت کشور به ویژه شمال و آذربایجان مقدار مصرف شبکه پایین است و محدودیت‌های صنایع بسیار کم شده و بار خوبی از شبکه دریافت می‌کنند و در حال حاضر وضعیت شبکه برق خوب است و خاموشی نخواهیم داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد