صفحه اصلی » اجتماعی » بیش از 70 درصد میدان جلوخان آزادسازی شده است/ زیباسازی زیرگذر میدان امام علی(ع) با هزینه 4/5 میلیاردی!

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان:

بیش از 70 درصد میدان جلوخان آزادسازی شده است/ زیباسازی زیرگذر میدان امام علی(ع) با هزینه 4/5 میلیاردی!

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان گفت: میدان ترافیکی زیرگذر میدان امام علی (ع) به دلیل عدم نور کافی امکان زیست پذیری هرگونه از گیاهان را با مشکل روبرو کرده به همین دلیل با طراحی خاص سنگریزه های رنگی، جلوه ای زیبا به این میدان داده شد.  

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۹ - یکشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۱

به گزارش صاحب نیوز؛ حسین کارگر با اشاره به زیباسازی زیرگذر میدان امام علی (ع) اظهار کرد: میدان زیرین به دلیل عدم نور کافی دارای پوشش گیاهی خوبی نبود، بنابراین طرح شن های رنگی با الگویی خاص اجرا شد.

وی افزود: عملیات نورپردازی این پروژه دردست اقدام است و هزینه کل پروژه بالغ بر 4 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است.

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان در خصوص آزادسازی پروژه جلوخان مسجد جامع واقع در میدان امام علی (ع) تصریح کرد: مساحت کل فاز سوم پروژه ملی میدان امام علی (ع) که همان میدان جلوخان است، 20 هزار و 667 مترمربع است که 17 هزار و 162مترمربع آن آزادسازی شده و عملیات سنگ فرش آن نیز به اتمام رسیده است.

وی افزود: مساحت باقیمانده از آزادسازی این پروژه بیش از سه هزار و 500 مترمربع شامل پاساژهای طلافروشی مهدیه، سینایی، الزهرا و غدیر بوده که با تکمیل مجموعه تجاری – پارکینگ کمرزرین و انتقال طلافروشان به آنجا، عملیات آزادسازی و تکمیل میدان جلوخان انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد