صفحه اصلی » سیاسی » بزرگترین برتری نیروهای مسلح ایران نسبت به ارتش های جهان داشتن ایمان است

نماینده ولی فقیه در استان:

بزرگترین برتری نیروهای مسلح ایران نسبت به ارتش های جهان داشتن ایمان است

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، ضمن بیان اینکه نیروهای مسلح همه با هم برادرند، گفت: در کنار خودکفایی نیروهای مسلح کشورمان، بزرگترین برتری آنها نسبت به ارتش های جهان داشتن ایمان است.

تاریخ انتشار: ۰۸:۳۵ - سه شنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۳

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت الله  سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار مدیرکل جدید حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان با بیان اینکه پیروزی ایران در این جنگ نابرابر، مرهون رشادت همه رده‌های نیروهای مسلح است، گفت: بنیاد حفظ آثار در پرداختن به نقش یگان ها باید سهم ارتش و سپاه را به صورت مساوی رعایت کند.

وی با اشاره به احترام زائران ایرانی در اربعین و تصمیم سازی نظام جمهوری اسلامی در منطقه به خصوص خروج آمریکا از عراق، افزود: همه این سر بلندی ها که ما داریم به خاطر همراهی و اتحاد ارتش، سپاه و بسیج با یکدیگر است.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، ضمن بیان اینکه نیروهای مسلح همه با هم برادرند، ادامه داد: در کنار خودکفایی نیروهای مسلح کشورمان، بزرگترین برتری آنها نسبت به ارتش های جهان داشتن ایمان است.

آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به نقش همه اقشار در دوران دفاع مقدس گفت: با در نظر گرفتن تعداد دو هزار شهید روحانی جای شکر دارد که روحانیت شیعه مثل همیشه در این عرصه نیز خود پرچمدار عمل به اسلام ناب محمدی شدند.

وی با تبریک انتصاب به مدیر کل جدید حفظ آثار دفاع مقدس استان اصفهان، سفارش کرد: در بیان فرهنگ دفاع مقدس هیچ نیازی به غلو و دروغ پردازی نیست چراکه ذکر حقایق آنقدر تاثیر گذار است که می تواند نقشه راه برای دستیابی به سعادت باشد.

امام جمعه اصفهان خواستار استفاده از تجربیات موزه های دفاع مقدس کشور، در چگونگی پرداختن به محتوا و موزه آرایی موزه اصفهان شد.

سرهنگ محمد رضایی نیز ضمن گزارشی از برنامه های آتی این بنیاد با بیان این موضوع که پذیرش این مسئولیت در استان اصفهان با داشتن حدود ۲۴ هزار شهید، امانت بسیار سنگینی است، افزود: ان شاء الله با عنایت شهدا و راهبری و دعای خیر علما بتوانیم به شهدا و مکتب شهدا ادای دین کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 × 1 =