صفحه اصلی » اجتماعی » واکسیناسیون سربازان سپاه اصفهان در گام پنجم طرح شهید سلیمانی/ مرحله نخست واکسیناسیون در حال انجام است

معاون بهداشت و درمان سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) اصفهان خبرداد؛

واکسیناسیون سربازان سپاه اصفهان در گام پنجم طرح شهید سلیمانی/ مرحله نخست واکسیناسیون در حال انجام است

معاون بهداشت و درمان سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) اصفهان گفت: مرحله نخست واکسیناسیون سربازان وظیفه سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) در اصفهان در حال انجام است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۷ - چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۲۴

به گزارش صاحب نیوز؛ اسماعیل براتی معاون بهداشت و درمان سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) اصفهان اظهار کرد: در مجموعه سپاه صاحب الزمان(عج) برای آن دسته از پایورانی که بیشترین مراجعه کننده را داشتند و همچنین برای سربازان وظیفه واکسیناسیون کرونا صورت گرفت.

سرهنگ براتی افزود: علاوه بر تزریق واکسن در درمانگاه 15 خرداد ستاد سپاه حضرت صاحب الزمان(عج)، توزیع ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی هم به صورت جدی در بین سربازان در محل خدمت آنان از ابتدای شیوع ویروس کرونا اجرا می‌شود.

معاون بهداشت و درمان سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) در ادامه خاطرنشان کرد: اماکن و آسایشگاه‌های سربازان هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله اجتماعی و به صورت شیفتی، اداره و از ابتدای شیوع ویروس این آسایشگاه ها توسط معاونت دفاع زیستی ضدعفونی و گندزدایی می‌شود.

سرهنگ براتی با تأکید بر لزوم حفظ سلامت سربازان در پادگان‌های سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) اصفهان افزود: حفظ سلامت سربازان یکی از مهم‌ترین اولویت ستاد کل نیرو‌های مسلح و سپاه بوده و در همین راستا سربازان وظیفه برای مصون ماندن در مقابل ویروس کرونا واکسینه شدند زیرا باید مأموریت‌های خود را به بهترین نحو اجرایی کنند.

وی با اطمینان خاطر به خانواده‌های سربازان سپاه اصفهان گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته در تلاشیم تا هرچه سریع‌تر تمامی کارکنان وظیفه سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) اصفهان در تمامی شهرستانهای استان اصفهان واکسینه شوند.

معاون بهداشت و درمان سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) یادآور شد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا غربالگری های کارکنان و سربازان و هم چنین توزیع بسته های بهداشتی بین این عزیزان انجام می پذیرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد